Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van valaki az eletetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van valaki az eletetekben aki sok ev utan is megmozgat benentek valamit. Attol fuggetlenul, hogy most akar parkapcsolatban vagytok, hazasok vagytok?

Figyelt kérdés
Nem egeszen a megcsalasra gondolok, hanem nektek van-e olyan szemly az eletetekben akire a mai napig szivesen gondoltok ha eszetebe jut, kicsit Hufnagel Pisti szindroma :) Nekem van es kicsit lelkiismeretfurdalasom van miatta, nem talalkoztunk 15 eve, rovid, prezselo kapcsolat volt, szep volt, azota mindenki eli az eletet, de nekem megmaardt szep emlekkent...es egy evben egyszer valtunk szo szerint egy mondatot, hogy vagy? Buek ennyi kb. ... ennyi is marad max, foleg, h en parkapcsolatban vagyok :) Kivancsi vagyok nektek van-e hasonlo az eletetekben? :) varom a szep torteneteket :)
2014. nov. 7. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Életem első szerelme. 4 évig voltunk együtt, aztán a továbbtanulás miatt szakított velem, mert én az ország egyik felében, ő a másikban. Idén nyáron felkeresett 4 év után (semmit nem tudtunk addig a másikról), hogy újra akarja kezdeni, mert visszaköltözött a lakhelyünkre, de nem mentem bele, mert nekem akkor alakulóban volt már egy másik fiúval. 2 hete pedig belebotlottam ismét, de nem volt köszönés stb, de a gyomrom ugyanúgy görcsbe állt, mint 14 éves koromban, amikor csak megpillantottam. Szoktam rá gondolni néha, eszembe jut stb, de úgy érzem, hogy nem fogom tudni kitörölni a fejemből teljesen.
2014. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagyunk így páran!Nekem is volt egy nő aki a mai napig arra gondolok mi lett volna ha őt választottam volna !

Persze sok idő eltelt azóta ő férjhez ment én elváltam már 15 éve.

Ha meglátom mindig érzem : Mi lett volna ha..

2014. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akit egyszer megszerettem, azt örökre szeretni fogom.
2014. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor en is: 15 eve volt, forro augusztusi nyar este bepottyant a tarsasagba, egybol mellem ult, egesz este forrt a levego… kb 3 honapig tartott, tavkapcsolat volt, hol en utaztam hozza, hol o jott hozzam hetvegekre, forrt , izzott minden, mentunk mindenhova, bemutatott mindenkinek, ugy ereztem magam, mintha egy filmben jatszanek es jon utanunk a kamera …egy darabig… aztan kiderult, hogy egy nocsabasz , nem en vagyok az egyetlen (en voltam a fo haremholgy, de voltak masok a hetkoznapokra…)… maradhattam volna , de ket hetig amig nem talalkoztunk osszeszedtem minden batorsagomat es egy utolso hetveget meg eltoltottem vele, nem hisztiztem, nem koveteloztem, csak elveztem a vele egyutt toltott utolso perceket, mert tudtam vasarnap este amikor elvalunk, orokre elvalunk, megmondtam neki, h vege.Ugy voltam vele, ha nem lehet teljsen az enyem akkor inkabb egyaltalan ne legyen. Utana meg egy even at minden honapban felhivott, hogy hogy vagyok, semlegesen…es egyszer kinyogte, h tudja , hogy elrontotta az eletet… en hallgattam, nem valaszotam semmit… ennek 15 eve . Azota ferjhez menetem, gyerekem van, kuzdunk, mint mindenki mas, normalis kis csalad vagyunk, kulfoldon elek mar, O azota is ugyanazta bulizos –csajozos eletet eli… Aztan jott a facebook es egy evben egyszer irunk egymasnak egy-egy mondatot, szo szerint ennyi, buek. Nemreg kicsereltem a profilkepem es nagyon szepet kommentet irt, amire nem lehetett nem irni egy koszonom-ot … megint ennyi, nincs folytatas, ne fogunk talalkozni , nem akarom elrontani az emleket, az illuziot amit elkepzeltunk egymasrol, az a Milyen lehetett volna…Mi lett volna ha vele… ? :)(igazsag szerint meg a valaszt is tudom: nem ment volna… a ferjem szazszor jobb ember) de arra a 3 honapra gondolok elmosolyodom mindig es jon az a furzsa bizserges gyomortalyekon … Igy az orokre az enyem :)
2014. nov. 7. 10:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedul :) Irjatok meg :)
2014. nov. 7. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs.
2014. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom azoknak akik valaszoltak :)
2014. nov. 7. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!