Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki válogat kevés valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki válogat kevés valakivel éri be megvan az a rossz esély, hogy élete végéig egyedül marad?

Figyelt kérdés
Több embertől ezt hallom, hogy ne legyenek magasak az igények, mert soha nem lesz senki, akihez közel kerülünk. Szerintem akkor lehet valaki igazán boldog, ha olyan párt talál akihez nagy vonzalmat érez és nem azért, mert úgymond nem volt jobb, ezért rossz valakivel összejönni, aki iránt nem érzünk vonzalmat. Kell fizikai és lelki vonzalom! Én így látom!
2014. nov. 7. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha a standardot magasra állítod, sokszor meg is kapod amit akarsz. Nekem azóta jó igazán mióta nem fogadok el minden szart a lányoktól csak azért, mert jól néznek ki.


18/F

2014. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!