Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelenthet ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy van egy barátom másfél éve és nagyon szeretem, nincsenek kétségeim.

Mégis úgy egy hete azt álmodtam, hogy egy osztálytársam (fiú) próbára tett, hogy tényleg szeretem-e a barátomat: megkért egy fiút hogy csókoljon meg és ha visszacsókolok, akkor nem szeretem a barátomat. "Kiálltam" a próbát mert nem csókoltam vissza, hanem ellöktem magamtól. (csak utána tudtam meg hogy próba volt)

Ezen még nem is aggódtam, hisz engem igazol, ellöktem a fiút.

De ma éjjel megint álmodtam: suliba mentem és a suli előtt ott állt három fiú haverom. Az egyikbe régen szerelmes voltam. De ez már jó pár éve volt. Járni nem jártunk. Na és ez a 3 fiú elkezdett dicsérni, hogy mennyire megszépültem, csinosodtam. Aztán az a fiú akibe régebben szerelmes voltam odajött és elkezdett simogatni, csókolgatni. Elég rendesen belemerült, már a nyakamat és a fülemet csókolgatta. Én ellen akartam állni mert ugye barátom van és mindenkinél jobban szeretem. De nem ment. Jól esett a gyengédség és nem bírtam elszakadni tőle. Aztán végül mégis sikerült, és elmentem, lekuporodtam és sírtam. Odajött és kedvesen megkérdezte mi a baj. A barátom miatt? Én bólogatok. Ő pedig megint elkezd csókolgatni és én megint nem bírok elszakadni tőle.

Na itt ébredtem fel. Majdnem elsírtam magam. Nem értem mi lehetett ez mikor én tényleg nagyon szeretem a barátomat.

Lehetséges hogy azért volt mert már 2 hete nem voltunk együtt kettesben és nem lehetett ilyesmit csinálni? Lehet hogy csak vágyom a barátom gyengédségére? Esetleg az, hogy eddig a barátomon kívül senkinek sem tetszettem és ez úgymond az "egómnak" tett jót? Vagy mi lehet ez?

Kérlek segítsetek, nagyon félek! Reggeltől ez gyötör, főleg hogy ugye ott volt az osztálytársam egész nap.

Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi, hogy hosszú lett!


16/L


2010. jan. 27. 14:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja meg lemaradt, hogy tegnap délután beszélgettünk a csajokkal és jópáran azt mondták, hogy ők nem tudnának ennyi ideig ugyanazzal a fiúval lenni, nekik kell az izgalom, a flört. Esetleg ezért lett volna?

Tényleg nagyon félek, úgyhogy SEGÍTSETEK!!!

2010. jan. 27. 14:17
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
nem kell felni... nem is ertem h tudsz ilyentol felni... ez csak alom, kitudja min gondolkoztal napkozben vagy lattal valamit es belekeveredet az almodba. en nem adok az almokra, jo mondojuk az h ilyent almodsz tuti rossz, marmint latom kihat rad rendessen... de nem kell felni, szerintem nem jelent semmit. eccer ilyet almodsz eccer olyat :)
2010. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Seítünk hozzuk a kötelet:)
2010. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kötéllel nem sokra megyek de azért köszi :)


Első válaszoló neked meg tényleg köszi!

És végülis tudom hogy nem kéne félni, de olyan rossz volt egész nap. Meg igazából az a legrosszabb, hogy jól esett, és nem állítottam le :S

Meg ha a barátomra vágyom, akkor miért nem vele álmodtam ugyanezt?

2010. jan. 27. 14:28
 5/11 anonim ***** válasza:
elso valaszolo vagyok... ugyan mar... almokba belefer xD inkabb a valosagba ne legyen ilyen :)
2010. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az álmok csak álmok.. ezt értsd ahogy mondom. az álmoknak nem sok köze van a való élethez. ha kicsit mélyebbre akarsz ásni, ajánlom a Tudatos álmodás c. könyvet
2010. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát valóságba tuti nem lesz :)
2010. jan. 27. 14:38
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :)

de azért mélyre ásni nem szeretnék, ha már csak ettől, hogy elgondolkodtam, ilyen rossz kedvem lett :S

2010. jan. 27. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:

hű.

hasonlót álmodtam én is. van barátom, nagyon szeretem, és tegnap éjjel azt álmodtam, hogy az egy másik fiú puszilgat és ugye én nem akartam megcsókolni a mostani barátom miatt, de nem hagyott békén. és nagyon jó volt, alig bírtam ki, hogy ne csókoljak vissza..de kibírtam :)

nem tudom miért lehetett ez egyébként..

2010. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Énis hasonlót álmodtam, csak nekem a volt baráom kezdett el csókolgatni..Am nekem van álmoskönyvemés abban a csók csak és kizárólag jót jelent, bárkitől KAPOD :D Az álmok szinte mindennek az ellnkzőjét mutatják...pl(Nyersz a lottón=veszteség ér...)De lehet h a lelked mélén még vonzódsz ahhoz a fiúhoz.nem kizárt, attól még szerethetd a pasidat! Ne agyalj ezen sokat...Vannak rossz jelentésű álmok is, én azokat elhessegetema fejemből!:P
2010. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!