Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ezek az álmok elkerüljenek engemet? (történet alul)

Figyelt kérdés
Már 10 éve párkapcsolatban élek a párommal nagyon szeretjük egymást, de engem szinte minden nap nyomaszt egy álom!Ezekben az álmokban az a férfi szerepel akivel még a kapcsolatunk elején megcsaltam a páromat, hol szerelmi együttlét ként jelenik meg hol pedig csak sima ismeretlen emberként!Igaz a párom előtt ez még mindig titok és az is fog maradni, lehet hogy ez befolyásolja az álmomat!Rég volt már az a dolog de az biztos hogy mély nyomot hagyott bennem!Szóval ti mit csinálnátok a helyemben hogy ne minden reggel arra ébredjek hogy ő járjon az eszembe??
2009. máj. 19. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Véleményem szerint azért álmodsz róla mindig,mert anno megbántad a tetted és most szenvedsz tőle,üldöz téged,mert nem mondtál igazat a párodnak és becsaptad,orránál fogva vezetted 10 évig.És most ez nyom téged belül,hidd el amig nem mondod el üldözni is fog!Legjobb lenne,ha elmondanád,ha szerencséd van megbocsájt,de nagyon csalódott lesz és sírni fog,ha imád téged. Készülj fel!

Üdv 21/L

Remélem nem haragudtál meg rám:)

2009. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem felesleges 10 évvel ezelőtti esetet most bevallanod.Az idő már rég "elmosta" a bűnödet. Én azt ajánlom, hogy egyszerű önszuggeszióval szabadulj meg a bűntudattól. Mondd azt: igen ezt a bűnt elkövettem, nagyon megbántam, de szeretmém örökre elfelejteni és többé nem akarok emlékezni rá. Alfa állapotban tedd ezt a kijelentést és meg fogsz szabadulni a gyötrő bűntudattól.
2009. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megtörtént dolgot nem lehet nem megtörténtté tenni. Tehát felkéne vállalnod amit tettél,ha akkor nem gondolkoztál!ezzel 100%h elmúlna a "bűntudat miatt jött álom" a párod meg kitudja hogy reagálna.Te ismered őt. egy biztos én utána nem tudnék a szemébe nézni 1percig sem nemh 10évig :S szegényt megaláztad ezzel, először fogadd meg h soha többet és bánd meg de nagyon. ha nem segít akkor elkell mondanod!
2009. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Első vagyok és a másodiknak üzenem,hogy micsoda hülyeség ez az Alfa dolog,szánalom.Ja könyebb ezt csinálni,mint bevallani,gondold el,ha a te párod közölné ezt 10 év után csezdmeg!!!

Ha vannak érdéseid biztos nem bocsájtanál meg akárhány évről van szó. Ennyi

2009. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha nekem vallanák be tíz év után, akkor valóban már nem azért haragudnék, mert anno fel lettem szarvazva, hanem mert tíz évig egy ilyen titokkal éltem. Viszont még mindig jobban érezném magam azzal a tudattal, hogy végere kitudódott, és nem kell tovább hülyeségben élnem. Nem tudom, a te párod milyen, de ha tíz éve nyomaszt és kísért az a dolog, akko rideje, hogy végre feloldd magadban. Főleg hogy a ti kapcsolatotok stabil, egy tíz évvel ezelőtti félrelépés ha fáj is, de alapjaiban már nem rengetné meg. Szerintem vágj bele.
2009. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
házasodjatok össze!
2010. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehogy elmond a párodnak!!!

Miért mérgeznéd meg a kapcsolatod?

Én akkor is másképp néznék a páromra, ha kiderülne róla hasonló dolog!

A kapcsolatotok elején?Ez hogy sikerült?Az még rosszabb,mert akkor még dúlt a love?Vagy részedről nem?

No én ilyenekre gondolnék azonnal!Egy nagy hazugságnak érezném a szereteted!Jegyezd meg!A jó természetes,a rossz mindig böki az ember szemét!

Hogy a kérdésedre is válaszoljak,nem tudom hogy szüntethetnéd meg, mit tehetnél egy álommal!Szerintem semmit!

Minden jót,neked!

2010. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez nehéz ügy, de szerintem, gondold végig, megtetted, de már 1000x megbántad és soha , soha SOHA többé nem teszel vele ilyet. és be is tartod.
2010. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az álmok a tudatalattid művei!!Lelkiismeret furdalásod van amiatt h megcsaltad és addig fogsz róla álmodni míg el nem mondod a párodnak az igazat!!!:/
2010. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ilyet. Nálunk kitudódott egy év után, és nehezen, de megemésztette a párom. Miután ő megbocsájtott nekem, én is magamnak. Érdekes, de nekem ez tovább tartott mint neki. Nálad is az a baj, hogy magadnak nem tudsz megbocsájtani. Nem tudom hogy én elmondanám e a helyedben vagy sem, de a kulcskérdés az, hogy magadnak bocsáss meg, ha tudsz. Beszéld meg magaddal hogy miért tetted, vállald föl hogy megbántad vagy örülsz hogy megtörtént, mert tapasztalatot szereztél, tehát a lényeg hogy magaddal rendezd, és akkor van esély hogy nem fogsz minden reggel erre ébredni. amúgy az én párom azt bocsájtotta meg legnezehebben hogy hazudtam neki. nem tudom nálatok ez milyen körülmények között történt, de neked kell eldöntened hogy mit tegyél, mert minden eset más és más.
2010. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!