Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most erre mit reagálhatnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit reagálhatnék?

Figyelt kérdés

A barát barátnőm (én fiú vagyok) rám írt azzal,hogy szerinte meghalt az ex-barátja, és szerintem is.

Megosztott velem egy linket amin arról írnak,hogy a városunkban kora reggel egy autó ütközött fának és a sofőr azonnal meghalt, de nem tudja egyértelműen eldönteni ,hogy az az ex-barátja autója e, annyit tud hogy szürke kocsija van, és ami fának ment szintén az.

Mivel én nem vagyok az exe ismerőse így nem láthatom mi van az adatlapján, de elvileg reggel óta folyamatosan olyan kiírások jelennek meg az adatlapján,hogy "Hiányozni fogsz,nem felejtünk el,részvétünk a családnak" stb, de a barátnőm azt mondja,hogy attól még lehet ,hogy nem ő halt meg hanem a testvére mert ő és szokta az autóját használni, de akkor nem írnák,hogy hiányozni fogsz, mert a még részvétünk a családnak elmenne ahhoz,hogy a testvére halt meg, de így nem.

A barátnőm azt mondta,hogy felhívta az exét, de nem vette fel,viszont az soha nem volt rá jellemző,hogy felveszi,viszont facebookon sem ír neki vissza ami már nem jellemző.

Csak ő tudná biztosan kideríteni, de azt mondja nem akarja zaklatni a családot, meg ne tudja kitől kérdezhetné meg pedig szerintem egyértelmű és igazából azt látom,hogy nem akar szembesülni azzal,hogy meghalt a volt barátja.

Most mit reagálhatnék erre?Megírtam neki,hogy pedig szerintem sajnos ő halt meg,de azt mondja,hogy nem, és megindokolja,hogy miért nem lehet az.

(7 hónapja szakítottak 2 év után)


2014. nov. 7. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnos nem igazán tudsz mit tenni, most a tagadás fázisában van, neki kell megbizonyosodnia a dologról, csak akkor fogja feladni a reményt. támogasd, vígasztald, mást nem igazán tudsz tenni. jól tetted, hogy nem hitegetted.
2014. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!