Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miatt gátlásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim miatt gátlásos lettem, szigorúak voltak velem, viszont belül egy ribi rejlik? 17L

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit tegyek? Kislány korom óta vágyok a szexre, már 5 évesen maszturbáltam (amit anya észre vett és megtiltott, elhihetitek rossz érzés volt pláne, hogy nem tudtam abba hagyni minél jobban tiltotta) minden szabadidőmben arról álmodozok. A szerelemről és szexről gyerek korom óta. Eddig az önbizalmam 0 volt. De nemrég anyaék elengedtek egy buliba ahol kicsit becsíptem, semmi hülyeséget nem csináltam, csak jó kedvem volt. És a pasik azt mondták szép vagyok és többen is bepróbálkoztak. Pedig azt hittem nem tetszhetek senkinek, de rájöttem, hogy attól, hogy a gimiben nincs olyan akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, máshol van. Volt már 1-2 rövid kapcsolatom 1-1 szájra puszival de azt nem is nevezném kapcsolatnak,2 hetet se jártunk tehát jelentéktelen, meg nem is éreztem azt...hogy velük működne na mindegy, értitek.

Viszont mostmár irtóra vágyok a vad csókokra, izgalomra, szexre. De a gátlásaimat nem tudom legyőzni mert ha egy pasi mászna rám kívánom de eszembe jut anya. Mit tegyek? Kérlek ne írjatok privit.

17L


2014. nov. 8. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ennyi évesen tényleg jobb mnég így neked. Megóvnak a rossz élményektől, csalódástól. Ha felnőttkorodra is megmaradna ez a gátlás, akkor pszichológushoz kell menned. De hidd el, később még hálás leszel a szüleidnek azért, hogy így megóvtak a felesleges csalódásoktól. Jobb, ha ennyi évesen nem volt komoly kapcsolatod egy mai fiúval, nem biztos, hogy jó hatással lenne rád, vagy más lányokra, akik ezt utólag fogják belátni.
2014. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg velem nem lesz többé semmilyen gátlásod
2014. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedvel 1#

Ha ezt így gondolod, remélem nem lesz lányod Neked sem. Sokakat ismerek akik 16-17 évesen vesztették el, azóta is azzal a fiúval vannak. Vannak akiket elhagytak, átvertek de Istenem nem történt tragédia találtak mást és boldogok.


Én meg itt vagyok lelki beteg vagyok meg depis is. Tegnap idegeskedtem épp ezen elkezdett ömleni a vér sírás közben az orromból. Meg a szívem ver 1000-el. Ez jobb?!

2014. nov. 8. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es te nem vagy normális


Kerdező téged sajnallak a szüleid miatt. Jó iranyban vannak afelé hogy leromboljak a szexualis életedet. Ebből később komoly problémaid lehetnek.


Az első mar most meg megvan hogy ribinek gondolod magad teljesen termeszetes dolgok miatt..

2014. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rohadt rossz dolog ez. Valaki írta priviben, hogy kamu, hogy 5 évesen maszturbáltam. Nem az.

És nem adnám magam könnyen soha senkinek csak jól esett, hogy éreztem, akarnak engem is.

2014. nov. 8. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust.Segíteni fog feloldani a gátlásokat.
2014. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!