Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi havonta egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi havonta egyszer teljesen leszőrteleníti magát (lábát, karját is), akkor az elfogadhatatlan és nem is férfi már?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 00:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A láb meg a kar szerintem eleg gaz. Eleg feltűnő, hogy nincsen rajta szőr es szerintem eleg férfiatlan

En a mellkasomat meg a f***mat szoktam de egyiket sem teljesen csupaszra

2014. nov. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem, mikor van egy tök aranyos csaj, de szőrösebb az alkarja, mint némely férfitársamnak...na az durván kiábrándító tud lenni számomra
2014. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szőrszálak hatalmas felülete meg egy kis izzadtság. a tested egy hatalmas baktériumtenyészet lesz. elég egy picit megizzadni és olyan büdös leszel fél nap alatt mint más egy hét fürdésmentes életmódot folytatva. a kérdés hogy büdös legyen vagy szőrös? sportolóknál de főleg küzdősportoknál. nagyon fáj ha meghúzzák. meg északa figyelj arra hogy ne izzadj meg mert másnap emberek közé kell menned, és nincs kedved korábban kelni egy pancsi miatt. ki leszel rekesztve ,mert egy közhely leszel, a "szőrös budös csávó"
2014. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!