Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfogadjam a barátnőm barátját?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem jövök ki azzal a fiúval, egy h*lye bunkónak tartom. Ezzel még nem is lenne gond, hiszen nem én járok vele és soha nem is szólnék bele más életébe.

Viszont feltűnő lett mostanában, hogy kezdem kerülni a fiú társaságát, direkt lemondom a programot, ha megtudom, hogy ő is jön velünk egy buliba például.(béna kifogásokkal) :/

Nem bírom elviselni, pedig eddig nem voltak alkalmazkodási problémáim. Mit tegyek?

20/L



2014. nov. 9. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Találkozz négyszemközt a barátnőddel és kész.Beszéld meg vele hogy úgy akarsz vele találkozni hogy te és ő.
2014. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mantis religiosa ***** válasza:
Tudat alatt kezdesz belezúgni, ebből még lesznek problémák. Vigyázz. ne maradj vele kettesben, mert alkalom szüli a tolvajt!
2014. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, ezt meg miből szűrted le? Pont, hogy nem így van.
2014. nov. 9. 09:25
 4/13 mantis religiosa ***** válasza:
Tapasztalat. Barátikörben volt két hasonló eset is.
2014. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tipikus okoskodó,de mondtam beszélj meg barátnőddel hogy 4 szem közt akarsz vele lenni.
2014. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mantis religiosa ***** válasza:
Kedves #5! Okoskodó ám az ángyod térdekalácsa. Mint ahogy írtam: tapasztalat. Tőlem nyugodtan lefeküdhet a fiúval, nekem nem fog fájni. Meg aztán az egyik ilyen esetből aztán házasság lett, az utált fiúval, lassan 5 éve élnek boldog házasságban, két gyerekkel.
2014. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalat?Az hogy 2-3 barátot láttál az nem tapasztalat,mert nem a sajátod,az csak másokkal megtörtént dolog,amit te láttál.Nem lehet tapasztalat,mert a tapasztalatnál veled történik meg. A szövegre figyeltél.Utálja a srácot és a közelében se bír lenni,én is már voltam így fiúval,meg lánnyal is.
2014. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amint írtam is nem bírom elviselni...


Majd lesz valami.:/

2014. nov. 9. 10:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a szitu és most csak rosszabb lesz mivel az a barátnőm hamarosan a lakótársam lesz. Tényleg nem tudom mit eszik rajta, bunkó nagypofájú primitív ember a pasija az a tipikus magát alfának gondoló telepi barom akiktől a világból kiszaladnék. Majd gondolom elvonulok a szobámba és igyekszem nem belefolyni semmibe. Nálam se volt más ismerősömmel baráttal ilyen soha de ezt a pasit ha csak meglátom legszívesebben kikanalaznám a szemét.


Szerintem, mond meg a barátnődnek, hogy ő fontos neked a kapcsolatotok nem változott, de ne szervezzen közös programot amin a pasija meg te is ott kéne hogy legyetek. Meg lehet ezt mondani intelligensen is, hogy ne haragudjon de te nem kedveled a párját. nem tett semmi rosszat, nincs hátsó szándék csak emberileg ütitek egymást van ilyen.

2014. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyetlen pillanatig sem állítom, hogy itt is ez a helyzet, de mantis religiosa nem mondott hülyeségget. Az utálatból ugyanis ezerszer köönnyebben lesz szerelem, mint a közömbösségből. A kényszerű együttlét remek alkalmat teremt ugyanis arra, hogy az utáló észrevegye a tévedését, és kellemesen csalódjon az illetőben. Ilynkor pedig nagyon könnyen fordul a kocka.
2014. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!