Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfogadjam a barátnőm barátját?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem jövök ki azzal a fiúval, egy h*lye bunkónak tartom. Ezzel még nem is lenne gond, hiszen nem én járok vele és soha nem is szólnék bele más életébe.

Viszont feltűnő lett mostanában, hogy kezdem kerülni a fiú társaságát, direkt lemondom a programot, ha megtudom, hogy ő is jön velünk egy buliba például.(béna kifogásokkal) :/

Nem bírom elviselni, pedig eddig nem voltak alkalmazkodási problémáim. Mit tegyek?

20/L



2014. nov. 9. 09:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Julis, ez olyan, mintha én írtam volna.
2014. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért a barátnőddel tudatni kellene,hogy szerinted nem jó fiút választott, ismerje meg kicsit jobban. Ezt minden barátnőtől el lehetne várni szerintem, hogy mondjon őszinte véleményt,még akkor is,ha nem kérdezik.
2014. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2014. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!