Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 19 evesen, meg nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 19 evesen, meg nem volt komoly kapcsolatom, az azt jelenti hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
:(....?
2014. nov. 7. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mutatsz kepet aztan megmondjuk.
2014. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
igen.
2014. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja.
2014. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak azt hogy önbizalom 0.
2014. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Ismertem egy lányt nagyon szép volt, ám távolságtartó, úgymond hiába volt barátságos, de sugárzott róla az, hogy másabb mint a többi. 20 évesen lett párja.
2014. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutass képet és megmondom.
2014. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
attól mert lepontoztál még ronda maradsz..
2014. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem jelenti azt, én sem vagyok ronda és 19 évesen volt először kapcsolatom, nem is komoly, hanem csak kapcsolatom. bár tény, hogy nem mindig néztem ki úgy mint most
2014. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában annak még kapcsolata sem volt, aki nem néz ki jól.. Mint például nekem.. 18/F
2014. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!