Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval az a rendes nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval az a rendes nő, aki nem adja oda magát rögtön, de ha már kapcsolatban van, akkor ne kezelje a szexet ajándékként. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

6. …a szexxel zsaroljátok őket.

Arra kérnek benneteket: ne kezeljétek úgy az együttléteket, mint valami adományt, amivel megajándékozzátok őket, ha jól viselkednek. Elvégre nektek is jó, nem?


Ez egy 10 pontnak az egyike volt, amit a pasik utálnak.


Tehát elvileg a szex nekünk is jó, ezt tudjátok, de ugyanakkor ha nem kapcsolatban vagyunk, akkor tartsuk szépen magunkat és csináljunk úgy, mintha egy ajándék lenne, amit akkor kap meg a pasi, ha már kellőképpen sokat udvarolt....

Tehát játssza meg magát, mert ugye kapcsolatban meg már ez gáz.


2014. nov. 9. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyeneket ne olvasgass, mert eret fogsz vágni előbb-utóbb.
2014. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az addig ok, h nem vagy kepes felfogni a keves agyaddal,de legalabb ne dicsekednel vele :)..
2014. nov. 9. 14:17
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
Mivan ?
2014. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi olyan rohadt bonyolult ezen nem ertem...


. …a szexxel zsaroljátok őket.

Arra kérnek benneteket: ne kezeljétek úgy az együttléteket, mint valami adlományt, amivel megajándékozzátok őket, ha jól viselkednek. Elvégre nektek is jó, nem? "


EZt egy "mivel akasztjak ki a nok a pasijukat" cikkben olvastam.

Tehát elvileg a szex nekünk is jó, ezt tudjátok, de ugyanakkor ha nem kapcsolatban vagyunk, akkor tartsuk szépen magunkat és csináljunk úgy, mintha egy ajándék lenne, amit akkor kap meg a pasi, ha már kellőképpen sokat udvarolt....

Tehát játssza meg magát, mert ugye kapcsolatban meg már ez gáz.



Ha ezek utan sem ertitek akkor nem tudok segiteni.

2014. nov. 9. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:

talán azt akartad mondani, hogy az elvárás szerint akinek nincs pasija, az legyen erkölcsös, akinek meg van, legyen jó k urva otthon a pasijának.


az ilyen támadó topikok nem fogják megváltoztatni azokat, akik így gondolkodnak. keress olyan értékrendű embert magadnak, akitől nem a buta sablonokat kell hallgatnod, hanem magatokra figyel.

2014. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem te ne tartogasd magad, nagyon idegesnek tűnsz.
2014. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pont teszek rá, ki a rendes nő, és már az első randin felmentem a páromhoz. Na és? Ettől még imád :)
2014. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert a parod valszeg nem egy himsoviniszta f.fej, aki nem a szemelyiseg alapjan alkot rolad kepet, hanem egy szam (h mebnyi pasival fekudtel le) v pedig ido (h hany randi utan volt szex) alapjan ;) . jo neked :) A magyar pasik jo nagy szazaleka nem igy gondolkodik
2014. nov. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!