Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért rakják ki rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért rakják ki rögtön hogy "kapcsolatban" fb-n, és a pasik miért nem?

Figyelt kérdés
Van ennek valami oka? Sok ismerősömnél a lány rögtön kirakja, a pasi meg vagy csak napokkal később, vagy egyáltalán nem.
2013. máj. 24. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert tök fölösleges kirakni,azért.
2013. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert csak rájuk tartozik?
2013. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a nemtől függ sztem, hanem pl. h milyen sűrűn jár fel.
2013. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mert ők a külsőségeknek élnek
2013. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nemtől függ. Én nem raktam volna ki, a pasim erőltette.
2013. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azért mert szarom le. Mivel lesz nekem jobb hogy kiteszem?
2013. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én lány vagyok és ha lenne barátom biztos, hogy nem raknám ki, hogy kapcsolatban vagyok. Én azt gondolom, hogy akikkel meg szeretném osztani a boldogságom azokkal megosztom és nem kell hozzá a facebook...de ez csak az én véleményem.
2013. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem raktam ki anno, barátom fenn sincs fb-on. Most is csak azért van kitéve, mert a haverjai szívták a vérét miatta.:)
2013. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én nem tettem ki és nálunk a barátom volt az aki egy másfél hónap után úgy döntött, hogy megosztja a nagyközönséggel. Nekem igazából tök mindegy, ez a mi saját dolgunk, ehhez senkinek semmi köze.


17/L

2013. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A barátom kb 1 hét után, amikor nyilvánvalóvá vált a dolog a kettőnk számára, hogy ez bizony már kapcsolat, akkor tette ki ő! Sokáig udvarolt nekem és nagyon örült, amikor végre igent mondtam neki. Én is nagyon boldog voltam és vagyok.


A férfiak kevésbé tartják fontosnak szerintem az effajta felvállalást, de van aki szánt szándékkal titkolja így. Az exem majdnem 1 évig sem akarta felvállalni a dolgot a messzi haverjai előtt, aztán kiderült miért. Volt neki távkapcsa mellettem, meg hazudott éjjel nappal nekem, aztán egyszer csak lebukott a hülye...

2013. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!