Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy egyedül én kelljek neki?

Figyelt kérdés
Lehet a kérdés hülyén hangzik, de van egy 18 éves fiú ismerősöm, akivel jóban vagyunk. Érzem, hogy bejövök neki, de rajtam kívül még jó pár lánnyal hasonlóan van. Nekem nagyon bejön, és normális, hosszútávú kapcsolatot szeretnék vele. Nem tudom, mit kéne tennem, hogy "kitűnjek" a többi lány közül, és egyedül én kelljek neki? 17L
2014. nov. 9. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, a fiúk nem szeretik. Ha nem kezel másképp, mint a többi lányt, akkor nem jöttél be neki. Add csak önmagadat, tanulj szorgalmasan, talán mégis sikerül.
2014. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2014. nov. 9. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
jellemző történet. Mindegy mennyivel kavar akkor is ő kell csak mert "kirájj"
2014. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem kavargat mindenkivel. Csak látom, hogy nagyon sok lányt (mellettem) lájkol :)
2014. nov. 9. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen tévedésbe vagy ezzel a lájkolással. Azt lájkol, akit akar, akivel tartósabb kapcsolatot szeretne, azt nem lájkolja, hanem élőszóval kedveskedik neki.
2014. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!