Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ilyen helyzetben "megvéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyen helyzetben "megvédenétek" egy idegen nöt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, egy Mekiben vagy egy padon ül egyedül. Odamegy hozzà egy ismeretlen, nem èppen jò arcú férfi, elkezdi inzultàlni, sértegetni, betolakodik a szemèlyes zònàjàba. Ti ezt làtjàtok. Lekoptatnàtok a zaklatò pasit, vagy ez teljesen a nö dolga?

(Nem arra gondolok, hogy egy nö nem tudja helytàllòan megvédeni magàt, de azért mégis kìvàncsi lennék )



2014. nov. 9. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, én tapasztaltam már ilyet, hogy egy idegen egy rám mászó férfit képes lett volna leszedni, ha zaklatna. Végül a férfi alrébbált.
2014. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha a nő nem tudja megvédeni magát , akkor persze csak szóval elküldeném!!
2014. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amíg nincs konkrét fizikai erőszak addig nem szállnék be. Csak ha már nagyon tapló a csávó. Ki tudja lehet, hogy a nőnek ez a titkolt perverziója, én meg megzavarom őket.
2014. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kisboltos ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, mert így innen a gép elől azt mondom, hogy igen, de ott meg nem biztos, hogy jól értelmezném a helyzetet, és félreérteném vagy csak simán nem mernék beleavatkozni.
2014. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem elég jó a fizikumom hozzá, így maximum annyit tehetnék, hogy értesítem a kidobóembert. Biztonságiak vannak ilyen helyeken.
2014. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

AMi ebben az esetben történne (lehetséges változatok)


1.Odamész lezúzod a parasztot. A csaj elkezd sikítozni, mert az a barátja volt...


2.Odamész lezúzod a parasztot. A csajjal beszélgetsz egész jól együtt elindultok kifelé. Jön a bunkó és 3 barátja. Ápold sebeidet.


3.Odamész megzúzod. Összejössz a csajjal aki felhív magához. Ott vár a bunkó és még 4 izomagy és kiderül hogy csapda volt.


4.Odamész keménykedni, de kb. lepattansz a csávó izmairól. Meghalsz az ütések alatt.


5.Lezúzod. A csaj egy flegma pillantással ott hagy. Eszel. Elmész budira. Ott vár a bunkó és megerőszakol, mert már nagyon tele volt a töke és most a csajt is tönkretetted neki.


6.Odamész keménykedni. A csávó előránt egy stukkert és lelő.


7,Odamész lezúzod tied a csaj. Másnap kideül hogy a csávó a helyi főmágnás fia, a polgármester unokaöccse illetve a nagyapja a főorvos. Kb. örökre elvágtad magad a városban.


8.Odamész ekergeted elköszönsz.


9.Odamész és minden jól alaul. 0% esély.

2014. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen persze segítenék, ha kell akkor még fizikálisan is besegítek. Am nem csak nőn segítenék, pl. bárkinek, ha nem tudná megvédení magát és ok nélkül támadnának meg egy védtelen személyt.

Sajnos már volt rá eset és nem fogtam vissza magam.

2014. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 dominik19981120 ***** válasza:
Én voltam már ijen hejzetben várpalotán a busz pálya udvaron a csajt megùtőte a foszer én oda mentem leűtőtem elesert szarul elájult ki hivtam a mentőt. Ez 3hete volt rendőr sèg re járok a csajal nem jőtem ősze de barátok letűnk a fazont 2napja engeték ki a korházbol xd igy segitsen az ember
2014. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Most azt mondom, hogy igen, de lehet akkor nem segítenék. De nagy valószínűséggel higgadtan odamennék és szólnék, hogy hagyja békén. Ha nem, egyből a veséjére rúgok.
2014. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Védtem már meg hasonló helyzetben nőt.

Épp taperolta az emberke, és mondta is hogy nem akarja, és odébb lökni is próbálta, de az folytatta. Teljesen egyértelmű volt hogy az emberke idegen, és részeg. Mellé még az ismerősei is ott voltak, és úgy álltak hogy a nő ne tudjon elmenni. Határozottan odasétáltam, átmentem 2 emberke között úgy hogy finoman odébb toltam az egyiket. Megkérdeztem a nőt hogy van-e kedve velem átsétálni egy másik szórakozóhelyre, mert ez egyébként ott történt. Mondta egyből hogy persze menjünk, egyből leesett neki hogy segíteni akarok. Odaálltam a srác elé úgy hogy a szemébe néztem, és vártam kicsit. Aztán mondtam neki hogy hello arrébb állnál? Félreállt, aztán sétáltunk a nővel, közben beszélgettünk meg ilyesmi. Halkan mondtam neki hogy ne menjen túl gyorsan, csak lazán, és ne is nézzen hátra. Mentünk pár métert, és utána elkezdtek neki kiabálni hogy gyere vissza cicám meg hasonlók. Látszott rajta hogy eléggé fél, szóval folyamatosan nyugtattam, és mondtam neki hogy ne féljen ha utánunk jönnek ő tovább megy, én meg maradok megbeszélni velük. Semmi gond nem lett belőle, átmentünk egy másik helyre, kicsit később jöttek a lány ismerősei, és meghívtak pár sörre. Előtte még a lány is meghívott. Nem is nyomultam rá meg semmi, csak a nevét kérdeztem meg, de már arra se emlékszek. 24/F

2014. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!