Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak 5-10 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak 5-10 éve van hátra, hogyan dolgozzam fel? 16L

Figyelt kérdés

Többször összeesett, elgyengült, és egy szívrendellenességet diagnosztizáltak nála.

Legfejjebb 10 éve van hátra.

Akármikor valamiért erősebb inger éri a szívét (meglepetés, koffein, szexuális izgalom), rosszul lehet.

Nem tudok mit kezdeni vele, ma közölte velem, sírtam, de most már eltompultam és képtelen vagyok vele beszélni.

Nagyon félek. Nem tudom, mit tegyek.

16L (21F)



2014. nov. 9. 20:56
1 2 3
 1/24 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Ez kemény
2014. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugodj meg, halálos betegségeknél van csak ilyen hogy mennyi idő van hátra. Abban tudsz nek isegíteni most legjobban, ha segítesz neki minél stresszmentesebb környezetet kialakítani (úgyértve mikor veled van pl.). Lényeg a lényeg, hogy legyetek kitartóak, előbb utóbb csak előállnak az orvosok valamivel, amivel ki tudják segíteni.
2014. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, a dokik sokszor félrebeszélnek, simán élhet még tovább is, nem egy példa volt rá.
2014. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Na ez a kemény...
2014. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%

**

a doktorok lószart sem értenek sokszor az emberi lélekhez, az minden betegség legmélyebb indítéka. menjen el oda



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2014. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ő legalább tudja. És lehet az 20 is, pontosan ezt nem tudják megmondani. Lehet, hogy van másik barátod, aki két év múlva meghal autóbalesetben. Én már tapasztaltam annyit, hogy minden barátomról tudom, hogy a találkozás lehet, hogy az utolsó, mert történhet bármi az életben. És már sajnos történt is.

Így minden találkozást nagyobb emberséggel kell megélni.

Ami biztos, ha valaki az élet örömeire gondol, szerelmes, örömmel él, van kit szeretnie, az tovább fog élni.

2014. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%

"szexuális izgalom"


Ez így fura lesz hogy szereted, te testileg tilos lesz.



Meg amúgy is... Rémes. Nem hagyhatod el mert akkor gonosz lennél, de gondolom nem vagy az, de ha meg vele maradz csak a saját életed áldozod fel (feleslegesen - na ezért a szóért fognak engem itt most feloncolni) mert nem elég hogy végig kell nézned egy azt ahogy egy ember leépül, "elfogy" majd végül teljesen tönremegy fizikailag és meghal - de mire ennek a borzalomnak vége már leszel vagy 26. És ilyen emlékekekkel...


Bár ha a srác rendes ő maga fogja mondani neked, hogy vége lesz köztetek mindennek, hogy te élhesd az életed. Nem lesz könnyű de ha helyén van a lelke ő maga fogja ezt mondani.

2014. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a jó tanács ilyenkor... sok erőt nektek!
2014. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Már régóta vizsgálgatják, de csak most lett meg a végleges diagnózis, szóval eléggé biztos...

Már viszonylag nyugodt vagyok.

A stresszmentes környezet megoldódott, munkahelyet is váltott, de ha velem van például szinte mindig rosszul lesz, egy hevesebb csókolózástól is például.

2014. nov. 9. 21:03
 10/24 anonim ***** válasza:

nekem apum cukorbeteg már 14 éve. akkor azt mondták hogy kb 20 éve van még. de azóta már sokat fejlődött a tudomány, és jobb gyógyszereket és egyéb készítményeket találnak fel. szóval ne add fel!!! próbálj neki mindenben segíteni, amiben csak tudsz. legyen az akármilyen apró dolog is :)

17/L

2014. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!