Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak 5-10 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak 5-10 éve van hátra, hogyan dolgozzam fel? 16L

Figyelt kérdés

Többször összeesett, elgyengült, és egy szívrendellenességet diagnosztizáltak nála.

Legfejjebb 10 éve van hátra.

Akármikor valamiért erősebb inger éri a szívét (meglepetés, koffein, szexuális izgalom), rosszul lehet.

Nem tudok mit kezdeni vele, ma közölte velem, sírtam, de most már eltompultam és képtelen vagyok vele beszélni.

Nagyon félek. Nem tudom, mit tegyek.

16L (21F)



2014. nov. 9. 20:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

hűha... Hát erre nehéz okosat mondani... Próbáld meg nem kimutatni hogy mennyire nagyon kivagy emiatt. Úgy értem próbálj erős maradni, támogasd őt, segítsd, és mindig legyél mellette, ha elkeseredik. Mindig állj mellé, és próbálj neki erőt adni. Nem tudok mást mondani... Talán ír olyan is, aki volt már hasonló helyzetben...


Amúgy meg biztos hogy ez gyógyíthatatlan?? Ma már annyi mindenre van megoldás...

2014. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8éve 2, műtéttel max 5 évet adtak. Nem vállaltam a műtétet... Azóta minden nap élek. :)

Csak ne hagyja el magát. Nem kell mindent elhinni az orvosoknak.

Légy felkészülve a legrosszabra, de ne csak azt lásd! :)

26/N

2014. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%
Na, megérkezett a Kuruzslók és Sámánok Szövetsége az Orvostudomány Ellenes Liga elkötelezett harcosai akik szerint az orvostudmány az baromság (gondolom bezzeg az a fűtőszállal ökörködő táltos a budapest tévén az meg aztán legendásan jó gyógyító)
2014. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lenne helyes.

Nem lennék képes vele szakítani, mert lehet abba belehalna. De nem bírnám ki én se, ha végig kellene néznem, vagy hirtelen szívrohamot kapna.

Mivel örökletes, ő gyerekeket sem szeretne soha.

Annyi minden szól amellett, hogy menjünk szét, de nem tudnám.

2014. nov. 9. 21:07
 15/24 anonim ***** válasza:

nyugiiii!

van egy barátnőm, akinek azt mondják az orvosok, hogy pár hete van hátra

egészen pontosan egy éve, minden konzultáció alkalmával... és biztos vagyok benne, hogy ezután is vígan élni fog még legalább 60 évig. az orvosok sokszor ráijesztenek az emberre, de sok esetben ezeket nem kell komolyan venni.

ha ne adj Isten mégis így lenne, na az a borzalmas... nagyon sajnállak hogy ilyenen kell keresztül menned :( igazából itt neked kell saját magadat ismerve döntened, hogy mire vagy képes, vagy mi az ami sok lenne neked. én nagyon szurkolok hogy minden rendben menjen!

2014. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
ezt így nehezen akarom elhinni amit írtál hogy ez teljesen igaz mert ha valakinek ennyira rossz a szíve akkor van szívátültetés ami megmentheti az életét
2014. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Igen, szüksége lenne egy új szívre, de az nem jön olyan gyorsan.
2014. nov. 9. 21:12
 18/24 anonim ***** válasza:
ha tényleg csak 10 éve lenne hátra, akkor is azalatt már simán jöhet új szív. iratkozzon fel szerintem már most a várólistára!
2014. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%

Nem akarok belemenni ebbe, hogy mennyire megbízható vagy nem megbízható egy ilyen "meddig élsz még" jóslat.


Viszont szerintem eléggé nagy kegyetlenség volt a barátod részéről, hogy ezt az orrodra kötötte. 16 éves kislány vagy még (bocs, nem bántásból), ő meg már felnőtt férfi. Nem akarok gonosz lenni, de ha nem mondja meg, akkor 1-2 év múlva 95%, hogy már nem lettetek volna együtt. Így meg hogy elmondta, nagyon erősen magához kötött, mert gondolom tudja, hogy te nem vagy kegyetlen és nem hagynád el ilyen rossz időszakában. Szerintem a hasonló híreket maximum a legszűkebb családi körrel lenne szabad megosztani, vagy még lehetőleg velük sem. Magával is rendesen kiszúrt, mert most hogy mindenki tudja, hogy valószínűleg nem él sokáig, mindenki a halálát fogja lesni meg sajnálkozni fog rajta.

2014. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
16 vagyok, fiú, de sztem elég érzelmes -ezt a szerelmi életemből tudom :D és sokszor hülye döntést hozok az érzéseim miatt - de a helyedben megmondanám neki, hogy nekem ez így nem menne, mivel nem "áldozhatod" az életed egy ilyen bizonytalan dolog miatt, hiszen elég fiatal vagy, és szerintem is szemétség volt hogy ezt így elmondta.. meg kell értenie hogy nem köthet magához, hiszen előtted az élet.. ilyen esetben önzőnek kell lenni, és ha úgy döntesz hogy szakítasz vele, akkor minden vele való kapcsolatot szakíts meg.. sok kitartás és erőt nektek/neked, és remélem minden rendben lesz:)
2014. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!