Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak 5-10 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak 5-10 éve van hátra, hogyan dolgozzam fel? 16L

Figyelt kérdés

Többször összeesett, elgyengült, és egy szívrendellenességet diagnosztizáltak nála.

Legfejjebb 10 éve van hátra.

Akármikor valamiért erősebb inger éri a szívét (meglepetés, koffein, szexuális izgalom), rosszul lehet.

Nem tudok mit kezdeni vele, ma közölte velem, sírtam, de most már eltompultam és képtelen vagyok vele beszélni.

Nagyon félek. Nem tudom, mit tegyek.

16L (21F)



2014. nov. 9. 20:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem üres nyugtatásként mondom, de azért 10 év alatt még rengeteg minden történhet. Fejlődhet az orvostudomány, találhatnak rá újfajta gyógyszert, 10 év alatt találhatnak rá új fajta műtéti eljárást, de még akár új szívet is kaphat.

Nem hazudok, ismerek olyan embert, akinek azt mondták, hogy 2 éve van hátra. Még '99-ben. Azóta is él.


Egy biztos, én igyekeznék mindent ugyanúgy csinálni, mint ha nem lenne beteg. Tehát ha neadjisten barátnőmről kiderülne, hogy erősen véges ideje van hátra, eszem ágába nem jutna ezért elhagynom. De ugyanakkor pusztán ezért nem is maradnék senkivel, tehát ha vége lenne a kapcsolatnak, akkor nem maradnék vele csak azért, sajnálatból, mert beteg.


Próbálnék vele ugyanolyan teljes életet élni, és természetesen vigyázni rá.

2014. nov. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#19: nem értek egyet. Én tizenévesen hasonló helyzetben azt vettem volna rossz néven, ha nem mondta volna el...
2014. nov. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd ott és keress olyat, akivel pl. dugni is tudtok. Vagy legyél vele és szexelj mással. Ennyi.

Így testiség és szerelem is lesz.

2014. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ennyi hülyét, miért ne tudhatna róla? Ezt ti is visszakapnátok ne féljetek. Meg mi az h magához akarja kötni. Amikor én majdnem megvakultam a párom (férfi) bent volt velem vegig a korhazban. Azóta élünk boldogan, összeházasodtunk. Most mi ebben a nagy baj?
2017. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!