Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ti miert csinalnatok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti miert csinalnatok ezt?

Figyelt kérdés
Az exem dobott par honapja (direkt kidobattam magam vele, vegul be is avattam ebbe) , mivel egy masik csajjal is kapcsolatban volt (es azota is van). Azt nem tudom, hogy elottem is egyutt voltak-e, es a csaj tud-e rolam, vagy sem, de miutan szakitottunk, utana is megcsalta a baratnojet velem... Mindegy, a lenyeg az, hogy minden egyes alkalommal, amikor talalkozom veluk, az exem folyton bizonyitani akarja, hogy mennyire boldog, pl. gyorsan megfogja a csaj kezet, kozben engem figyel, hogy figyelem-e oket, az ablakom alatt smarolnak, akarhanyszor a kozelemben jarnak, gyorsan atvalt a srac normal beszegetesbol "lanynevettetesbe". Nem ertem, ezt miert csinalja? Mit akar ezzel elerni? 20/L
2014. nov. 10. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
tojásos nokedlit?
2014. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamiért foglalkozik veled, hogy idegesítsen, fel akarja hívni a figyelmed magára. Hogy miért, nem tudom, de nagyon gyerekes viselkedés.

Amúgy volt egy hasonló szitum, szintén mellettem volt a srácnak más (bár akkor még nem tudtam, csak éreztem.) Szakítottam vele. De párszor még megcsalta velem a nőjét a szakítás után (itt még mindig nem tudtam a csajról). Ezután derült ki nem sokkal, de 1 hónapja megvolt már, mikor mi szétmentünk. A gusztustalan az volt, hogy a gyerek akkor is bepróbálkozott nálam, mikor már tudta, hogy tudom, ő viszont félt, hogy lebukik, és inkább tiltott mindenhonnan (annak ellenére, hogy onnantól már nem volt semmi, hogy tudtam.)

Ez viszont érdekes.... A csávó nem fél, hogy kiteregeted a dolgait?

2014. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
féltékennyé akar tenni...ha látja, hogy Te bármiylen figyelmet fordítasz az Ő kapcsolatára akkkor Őt ez jó érzéssel fogja eltölteni, hogy két nő is érdekli (pszichológia)...határozottan sz*rd le Őt, majd abbahagyja...ja amúgy ez eléggé gyerekes dolog, legközelebb érettebb pasival gyere össze és nem csak e miatt!
2014. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy van mit kiteregetni. Attol tartok, hogy csak mellekk***a voltam a tortenetben, a mostani csaja pedig mar regota be van avatva... Vagy nem tudom, mit gondoljak mar.. Nem ugy nez ki a srac, mint aki be lenne parazva..
2014. nov. 10. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom
2014. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Paulik Áron ***** válasza:
Valami elcseszett komplexusát próbálja kompenzálni, gondolom én. Én a helyedben jókat röhögnék a gyerekes viselkedésén :)
2014. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!