Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 éve nem tudok elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve nem tudok elfelejteni egy lányt. Ez normális?

Figyelt kérdés

Gimnaziumban vegig tetszett,de visszautasított 10.végén és masik egyetemre is mentünk.Jóban maradtunk nèha csinaltunk programokat,voltunk együtt bulizni de olyan is volt hogy egy evig nem beszéltünk.

Hiaba talalkozunk csak félévente egyszer,hiaba voltak mas kapcsolataim egyszerűen nem bírom elfelejteni. Ugyanúgy tetszik mint gimi első napján,mindenkiben őt keresem.


Ez nem beteges mar?

23/F


2014. nov. 10. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Elég beteges, de ami nagyobb baj, hogy ezen emészted magas pedig semmi értelme.
2014. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem.


De át tudom érezni amit mondasz :(

2014. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyógymód: pia,buli,kamatyolás
2014. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne elfelejteni akard, hanem elfogadni a helyzetet.
2014. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3-Hasonló helyzet.

4-es: 5 ev alatt szerinted nem buliztam eleget? Volt par baratnom es szexpartnerem is. De mindig ez a lany hianyzott..

2014. nov. 10. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:
De igen elég beteges,tovább kéne már lépned.Vagy benne mi tetszett meg annyira?
2014. nov. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éve tart ez a gimis vágyakozás egy lány után... Pedig mi csak egy évig voltunk osztálytársak és utána nemis nagyon tudtam róla. Azóta 25 lettem túl vagyok vagy egy tucat lányon és mégis sokat gondolok rá
2014. nov. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálam 4 év ez a ciklusidő. A 'csába :(
2014. nov. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!