Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes keresnem még a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes keresnem még a lányt, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Netes ismeretségről van szó.

Itt ismerkedtünk meg GYK-n, aztán váltottunk Face-re. Az elején nagyon sokat dumáltunk, nem csak felületes, inkább nagyon is személyes dolgokról. Ez nyáron volt. De mindig csakis én írtam rá, aztán egy kis szünet következett. De augusztus végén ő írt rám, hogy továbbra beszélgethetünk-e. Aztán szeptemberbe megint új erőre kapott az egész. De nem sokáig. Egyre ritkábban tudtunk csak beszélni. Kb. 3 hete ráírtam, aztán írta, hogy a munkahelyén tiszta őrültek háza van, mikor rákérdeztem, hogy miért, akkor azt írta, hogy most fáradt, majd máskor beszéljünk. Ez volt az utolsó beszélgetésünk, mert ha én ráírok valakire és ő koptat le, akkor szerintem az lenne elvárható, hogy legközelebb ő ír rám, vagy csak én gondolom így? Először azt hittem lehet a dologból valami, de aztán azt írta, (nem azért mert kezdeményeztem nála, csak szóba jöttek a párkapcsolatok) hogy ő nem is akar kapcsolatot, és nem is tudna kapcsolatban élni (mondjuk ezt meg is értettem, a a tapasztalatai miatt), később meg már egy szerelmi csalódásról számolt be nekem. Ezt sem tudtam nagyon mire vélni



2014. nov. 11. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Csak egy macska egér játék.
2014. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha akarna valamit, keresne. Nem tetszel neki valószínűleg.
2014. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is az a lényeg, hogy tetszem-e neki, mert én még barátként is dumálnék vele, mert érdekes volt.
2014. nov. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!