Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes tovább keresnem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább keresnem az igazit? Tudj átok, Őt.

Figyelt kérdés
Évekig szerettem valakit, de biztos, hogy nem ő volt az. Már fel is adtam a reményt, hogy létezik hozzám illő férfi, és hogy létezik igaz szerelem.

2013. nov. 26. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha belegebedve keresed, hogy minden apró eltérést csalódásnak élsz meg, akkor egy rokkant szomorú emberként fogod végezni. De egyébként érdemes tovább keresni, csak nyugodj már meg, nem kell feladni itt semmiféle reményt.
2013. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zotanbro ***** válasza:
azt nem keresni kell..majd jon
2013. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell keresni görcsösen, mert az megöli a lelket.

Hinni kell benne és bizakodni. De nem a nap 24 órájában...

2013. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert görcsösen szeretni akarsz valakit. Egy gyerekes hasonlattal élve, az igaz szerelemre csak úgy találhatsz rá mint a bölcsek kövére, az fog rábukkanni aki nem keresi és nincs vele célja. Az csak jön.
2013. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi mindent megtettem a semmiért. Kiölte a lelkem a folytonos bizakodás, és hogy legalább én tegyem meg, amit elvárnék az igaz szerelmemtől, de sosem kaptam vissza. Mindenből az ellentéte volt annak, mint akire szükségem lenne.
2013. nov. 26. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:

"sosem kaptam vissza"


Tehát azért szenvedsz, mert vártál valamit cserébe az erőfeszítéseidért. Tudom, mindenkinek jól esik a viszonzás, de el kell jutnod arra a szintre, ahol nem vársz már semmit cserébe. Mert ha azt kapod, amire vágysz, akkor boldog leszel, ha kicsit becsúszik más, akkor hálátlan és dühös. Ez az ember természete.

2013. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom szeretni a másikat, ha nem vagyok viszont szeretve. Ha bármi bajom van, nem tud érdekelni, ha másnak mégnagyobb van. Engem úgy kell szeretni, ahogy nekem arra szükségem van. Tudom, hogy hülyeség, de ilyen vagyok.

De nem is csak az a baj, hogy nem felelt meg az elvárásaimnak, hanem hogy szinte egyiknek sem. Szöges ellentéte annak, amit vártam. Éveket pazaroltam rá, és ez teljesen tönkretett. Nem tudtam aľalmazkodni.

2013. nov. 26. 14:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy vajon rámtalálhat-e ezek után az igaz szerelem. Fáradt vagyok. Kiábrándult. Van egy gyerekem. Nem tudok többé bízni.
2013. nov. 26. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!