Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki 1 évvel idősebb nálam (Ő 17). Eleinte annyira különlegesnek éreztem magam vele...Kaptam tőle csokit,sokat beszéltünk,többször mondta,hogy szeret,hozott virágot, mindig megkérdezte,hogy mi van velem, tudta,hogy kb. mikorra érek haza,mindig felívott,hogy minden oké e,és hazaértem e,ölelget,puszilgat stb..De ma megtudtam,hogy a legjobb barátnőmmel is naphosszat beszélget facen, beszélnek telón,ma meg pont hallottam,hogy a srác mondja a barátnőmnek,hogy "szeretlek,na!" szóval.. Nagyon rosszul esik ez a dolog :"( nemtudom mit csinálhatnék..úgyérzem pótlék vagyok,de elfelejteni nemtudom, elmondani nemtudom,hogy hogyan... Valahol még reménykedek,hogy csak én reágol túl a dolgot,és tényleg komolyan gondolja,hogy engem szeret,és jobban mint bárki mást...de sajnos ezt nem érzem,pedig én őrülten szeretem Őt. :'(

Légyszi normális válaszokat írjatok. Köszi


2014. nov. 11. 21:41
 1/4 anonim válasza:
Pasik... ki erti oket? :D am 2 dolog lehet: vagy csak szorakozik veled es/vagy kihasznalt, vagy rosszkor voltal rossz helyen es azt nem mondta komolyan
2014. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem jó jel, ha egyszerre több csajjal próbálkozik. Lehet, hogy csak az érdekli, hogy ki adja meg (ki adja oda) magát először, aztán akkor a többieket dobja. Vagy nem. Hanem jön a következő.

Ha a bugyidba próbálna meg bejutni, akkor majd szólaljon meg benned az a bizonyos vészharang.

A szeretem őt típusú rózsaszín köddel vigyázni kell, mert amennyire igaz lehet, annyira félre is sikerülhet.

2014. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ment a zöld.

Csak..tényleg elhittem neki mindent,mert úgy érzetem,hogy különleges vagyok.. :/ de tévedtem...És akkor hogyan mondjam meg neki,hogy vége ennek az egésznek,ne keressen többé? mert ha komolyan gondolta.. :s

2014. nov. 11. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

A "különleges vagyok" érzést emiatt ne veszítsd el, mástól is kaphatsz csokit az életben, én is (férfiként) szoktam adni olyannak, aki megérdemli (bár olyan is volt, hogy később már inkább visszakértem volna).

Közölni nem fontos vele semmit, ha nem reagálsz arra amit csinál, vagy visszaadod a következő csokiját, akkor (szerencsés esetben) el fog tűnni, meg közben talán talál mást magának.

2014. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!