Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok? Nagyon nagyon vékony vagy egy kissé duci lányt? Melyik alkatot tudnátok jobban elfogadni, fiúk?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjatok :)
2014. nov. 12. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Duci

22

2014. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Nagyon - nagyon vékony" és "kissé duci" :D Ez másnak nem szúrt szemet? :D


Vékonynak lenni véleményen szerint előnyösebb, mert megfelelő testmozgással könnyen lehet rajta segíteni. Én legalábbis így látom. Egy kicsit izmosodunk és már jó is. :)


Leszögezem, hogy én nő vagyok. Tudom hogy nem nekünk szól a kérdés, de mi is tudunk nyilatkozni a sovány - duci témában. :)


Nekem személy szerint ha ugyanezt kellene eldöntenem férfiakról, azt mondanám hogy nem tetszik sem a vékony, sem a duci. Az átlagos tetszik. :)

2014. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12-es, megelőztél!:) én is pont most akartam írni, hogy a nagyon-nagyon vékony és a kissé duci leírás egyértelműen a ducit tünteti fel előnyösebben:)


Szóval melyiket választanátok fiúk, a kissé vékony lányt, vagy a kissé ducit?:)

2014. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Scav ***** válasza:

A vékonyat, mert az tud izomtömeget növelni, vagy egy kis zsrt felszedni. Szóval formásodni és kerekedni is tud. A kor előrehaladtával főleg kerekedik, egyre nehezebb jól kinézni. Vékonyból lesz pont jó. A kissé duci pedig valószínűleg még ducibb lesz az évek alatt. Minél idősebb az ember, annál nehezebben változtat szokásain, életmódján.

30F

2014. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálam egyértelmű, hogy nagyon vékony. És egy elég egyszerű oka van: CSAK :D duci semmiféleképpen nem tetszik :/
2014. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!