Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez olyan törvényszerű lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan törvényszerű lenne?

Figyelt kérdés

Igaz,nincs sok tapasztalatom,18 éves vagyok csak..de valahogy azt vettem észre ,hogy felém akkor közelednek a fiúk inkább,mikor nem lennék készen rá,vagy épp nem is vagyok rajta,hogy jó lenne valaki,akit szerethetnék,és viszont szeretne...


Volt egy fél éves kapcsolatom, ez az egy volt ..közben több fiú is érdeklődött irántam,de persze nem érdekelt.

Miután szakítottunk barátommal rá hetekre megjelent több fiú is az életemben, randira hívtak ,és csak egyre mentem el,de oda sem 'randizni' , hanem mert többen voltunk,és csak barátkozni.


Valahogy mindenkiben a volt barátom kerestem...persze nem találtam, nagyon magam alatt voltam ,és el sem tudtam volna képzelni egy új fiúval egy kapcsolatot.

Most,hogy úgy érzem , így fél év után,készen lennék arra,hogy ismerkedjek fiúkkal , nincs senki,aki komolyan érdeklődne . Nem kezdeményeznek,nem is látok helyzetet,hogy adódna ...


Úgy érzem,szinte törvényszerű,hogy akkor nem jön a szerelem,mikor úgy érzem kész lennék egy új kapcsolatra.....


2014. nov. 12. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg ismerkedj itt? :)


Szia, 22 vagyok, ha van kedved írj.

2014. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Olvasd el a Btk. idevonatkozó paragrafusát.
2014. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kössz az ötletet,de meghagyom neked a paragrafusok olvasgatását :)


Első válaszoló, beszélgethetünk,de ismerkedni nem szeretnék így neten.

2014. nov. 12. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Egyem a logikádat cukorfalat....
2014. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vicces akartál lenni,de nem jött be. majd legközelebb .
2014. nov. 12. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez murphy törvénye... A fiúk mindíg akkor jönnek mikor nem vágyunk rájuk.

Nyílván mikor szakítottál a barátoddal akkor kaptak az alklamon egyszerre mert szabad voltál, de neked nem kellettek(amit meg is értek, hiszen szakítás után kinek kéne kapcsolat?!)így nem is próbálkoztak már utána, hisz egyszer elutasító voltál.

Próbálj meg most te kezdeményezni.

2014. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!