Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem újra akar próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem újra akar próbálkozni vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttünk volna 4 évet legjobb barátok voltunk,egyben osztálytársak is.

Januárban összejöttünk,2 hónap után ő szakított. Ezek után fél évig nem beszéltünk.


Közben nekem lett új barátom,már 3,5 hónapja tart.Nagyon szeretem a srácot.


1 hónapja elkezdtünk újra beszélgetni exemmel.

Szoktunk viccelődni a régi sztorikkal,amiket csak mi tudunk.Felhánytorgatja a kapcsolatunk alatti dolgokat is.Nemrég elmentünk haverokkal inni,akkor mondta kicsit spiccesen,hogyha nem lesz barátom,akkor ő benne lenne barátság extrákkal-ban.

Tegnap meg mondta,hogy nagyon örül,hogy újra jóban vagyunk,és nem csinálunk ügyet ebből,hogy együtt voltunk.Meg bevallotta,hogy nagyon hiányoztam neki,mint barát ebben a fél évben..Aztán írja,hogy most nézte meg fb-on a képemet(ami már 3 hete az),hogy nagyon jó lett,meg szép vagyok..

Ma meg ugyanúgy viselkedett,mint 1 éve,amikor elkezdett udvarolni..Akárhányszor poénkodott rám nézett,hogy én nevetek-e,egész nap jött hozzám,meg mondogatta a nevemet,hogy figyeljek rá..


Nem tudom hova rakni.. Tudom,hogy én ismerem,meg ennyiből nem biztos,hogy megtudjátok állapítani,hogy mi is van,de hátha valakinek volt már ilyesmi sztorija.

17L


2014. nov. 13. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem egyertelmu, hogy akar valamit, de siman el tudom kepzelni, hogy letagadja, ha rakerdezel.
2014. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek.
2014. nov. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!