Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha megismernétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha megismernétek egy okos, humoros, kedves nőt?

Figyelt kérdés
akinek ti is szimpatikusak vagytok, jól kijöttök egymással, mennyire számítana a lány külseje? Ha csak átlagosan nézne ki, érdekelne?
2014. nov. 14. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Számit a külsö
2014. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát engem igen, bár az átlagos is olyan hogy lehet tetszik lehet nem, de nekem már volt olyan hogy egy csajnak bejöttem, engem igazán nem is érdekelt, aztán ismerkedtünk és olyan szinten megfogott... egyre szebbnek láttam és máig is érzek iránta még ha nem is jött össze a dolog
2014. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amennyit írtál, ebből nem derül ki szinte semmi sem.

képet miért nem raksz fel?

2014. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Személytől függ kinek mi, alap esetben egy átlagos lány akivel jól kijövök, és be is jövök neki, és ha az átlagos lányt külső az alkatára is számít, ami azt jelenti h egy átlagos testsúly átlagos mell és fenék, +egy átlagos arccal tehát minden átlagos... akkor simán ismerkednék vele, ugyanis ha jó kijövök vele és bejön biztos megtetszik benne valami a külsejében is!! f/23
2014. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, egy átlagos csaj bőven jó, ezek a tulajdonságok sokkal fontosabbak és ritkábbak.
2014. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban ilyen lenne,nem érdekelne túlzottan a külső,annyi,hogy igényes legyen magára...

Simán megismerném,sőt.. :)

2014. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az átlagos embereket,olyan lehangolóan szürkék,és sablonosan unalmasak,de ez nem azt jelenti hogy külsőre kitűnne bárki is,aki érdekes.Ha sok bennünk a közös,akkor érdekelne.
2014. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Bárki bármit is mond, számít a külső. Oké, nem kell tökéletesnek lenned, nem kell, hogy Palvinbarbi legyél, de azért az "átlagos külső" az legyen legalább annyi, hogy merj tükörbe nézni.
2014. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy írod az átlagost, mintha az baj lenne. Nem kell mindenkinek magazin címlapra illő modelnek lennie. 26/F
2014. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!