Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk? Mit gondoltok az okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Mit gondoltok az okos nőkről?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés tudom, de gyakran hallom, hogy a férfiak nem szeretik az okos nőket. Nyílván az okos meg az okoskodó ebben az esetben nem ugyanaz. Az okoskodó majmokat nemtől függetlenül nem szeretjük :). Arra gondolok igazából, hogy miként élotek meg ha a kiszemelt nő mondjuk magasabban iskolázott mint Ti. Illetve, hogy ez mondjuk mennyiben számít párválasztásnál.
2014. szept. 28. 18:00
1 2
 1/12 Evergrey ***** válasza:
Tudom, az okosság és az intelligencia más, de én mindig is az intelligens nőket kerestem, egész egyszerűen azért, mert fontosnak tartom, hogy a társam szellemileg is társam legyen, ne csak testileg-lelkileg. Ezáltal nem zavarna az sem, ha magasabb végzettsége lenne nálam, inkább büszke lennék rá.
2014. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A "magasabb iskolázottság" nem jelenti azt, hogy okosabb. :)
2014. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
mondják, h léteznek, de a tudomány még nem bizonyította. :)
2014. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt már nem tudom megélni, hogy a kiszemeltem magasabb iskolázottságú, legfeljebb, hogy elitebb helyen tanult. De ezek közül egyik sem garancia az "okosságra". És nem úgy szoktam kezdeni az ismerkedést, hogy "Szia! Mi a végzettséged?".
2014. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az okos nő szexi. Általában jobb, kifinomultabb humorérzékkel rendelkezik, tapasztalataim kevésbé nagyképű (minél többet tud valaki, annál inkább rájön, hogy mennyi mindent nem tud :D ), és általában összetettebb személyisége van, jobb vele beszélgetni, több mindenről van véleménye, az pedig megnyugtató, ha neki is van piacképes szakmája, nem csak nekem.


És persze azért is vonzó, mert nagyobb kihívást jelent.


Kinek kellenek a hülye nők? :)

2014. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

tapasztalataim *szerint* kevésbé nagyképű


- és kétszer is átolvassa, hogy mit ír le egy kommentben. :D

2014. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem baj,ha okos,csak ne kerkedjen vele:)
2014. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még soha nem találkoztam tőlem okosabb nővel. :-(
2014. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fújj okos nőt soha, a nő legyen szép és főzzön jól és gondozza a gyerekeket. Most pedig megyek dolgozni a bányába.


Viccet félre téve nálam elvárás, hogy a barátnőmmel körülbelül egy szellemi szinten legyünk.

2014. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kedvelem az okos nőket, ha ezen túl még csinosak és NEM beképzeltek akkor pláne!
2014. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!