Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? L

Figyelt kérdés
A fiukat szeretem. Arról vagyok híres, hogy mindig pasizok és nézem őket. Egyszerre többe is szerelmes vagyok. De régebben volt már olyan, hogy egy lányról láttam képet és nagyon bejött. Meg mostanában is gyakran előfordul, hogy ha beszélgetünk és közel vagyunk egymáshoz meg akarom csókolni. De nem tetszenek csak úgy hirtelen jön egy érzés. De még nem csókolóztam lánnyal és nem tudom hogy akarok-e.
2014. nov. 14. 20:49
 1/4 anonim válasza:

hany eves vgy ?

irj privat uzenetet ha akarod es beszelgehetunk errol es tobb informacioval jobban ellehet odnteni

2014. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"arról vagyok híres,hogy mindig pasizok,egyszerre többe is szerelmes vagyok" maradj is arról híres! a biszexekről már úgyis azt hiszik fűvel-fával kefélnek.ne segítsd elő ezt a sztereótipiát,légyszi! 20/Bi L
2014. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ettől még nem vagy biszex..fiatalabb korban előfordul ilyen,hogy van ilyen "fantáziálgatás". Ez később alakul:)
2014. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hm.. so sexual
2014. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!