Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval hosszú történet a lényeg, hogy megismertem egy csajt nyáron, de ősztől egyetemre ment, és nem tudtunk/akart találkozni, többször is hívtam. Az elején teljesen nyílvánvaló volt hogy tetszem neki, mondta is, de október felé nem igazán akart találkozni, mert most épp sok a dolga de "majd legközelebb biztosan"... na mindegy beszéltünk tényleg minden nap majdnem 2 honapon keresztül, október végén egyszerűen abbahagyta, próbáltam megkérdezni miért de nem mondta meg. Nem hagytam annyiban (hiszen azt hittem tényleg lesz valami), írtam neki miért nem ír, találkozhattunk volna, de ő egyfolytában csak azt hajtogatta hogy nagyok sok a dolga (de okot nem mondott, pedig azt kértem), végén már kérdeztem hogy mi a f*ért változott meg és akkor ezt minek csináltuk, aztírta hogy jövök ahhoz hogy számonkérem, a nagyon sok barátjával is van hogy 2hónapig nem beszél, én vagyok az egyetlen aki ilyen szemrehányásokat tesz neki és amugy sincsenek egymással szemben kötelezettségeink...blablabla tehát én lettem lebaszva. (Hiba volt neki írni, csak megakartam próbálni mindent).

Tényleg nem lett volna jogos számonkérnem és kérni tegnap 20x hogy legyen végre őszinte és mondja "miért nincs ideje (rám)"

Köszi


2014. nov. 14. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj türelemmel 2 honapot ha nem keres akkor nemérdekled
2014. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy mennyi ilyen lány van, te pont kifogtál egyet.

Valószínűleg soha nem is érdekelted.

Jó volt veled beszélnie és ennyi.

Bocs, hogy ezt írom, de én is voltam ilyen helyzetben és tudom milyen ez.

Ezzel meg, hogy még szekáltad ilyenekkel még csak rontottál a helyzeteden.

Ne is várj folytatást.

Keress mást.

2014. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jogos volt.... Én is kb így jártam... Volt egy csaj,akivel majdnem összejöttem, én voltam a mindene..... Egyszer nagy bajba került,nagyon nagyba.... Siránkozott,hogy de jó lenne a karjaimban neki,akkor boldog lenne,segítettem rajta,megoldódott a gond, manapság pedig le se szar.... Én nem kérem számon.... Nincs bennem semmi kérdés,nincsenek megválaszolatlan miértek.... Minden tiszta,ezért is hagyom.... Hagy rendezze el őt majd az élet.. Akkor én már nem leszek mellette.... Mindent amit tett ellene fordítom majd a baj tetejére,és akkor majd ő is megtudja hogy éreztem magam.....
2014. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már mindegy biztos hogy nem érdeklem nem is kérdés, csak írt annyit nagy nehezen ,hogy megváltozott az első benyomása rólam(??), de nem tudtam kihúzni belőle többet hogy mit csináltam rosszul. Inkább kidühöngtem magam emiatt rajta...
2014. nov. 14. 21:51
 5/6 Missi_Key ***** válasza:
valszeg, mert ha a szemedbe mondaná hogy már nem kedvel akkor ő lenne a b*dös r*banc hogy hogy mer viszautasítani..így inkább megvárja amég megunod és te lépsz le..
2014. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Így is ő a b*dös r*banc :D de mondtam hogy nyugodtan mondja el, legalább tanulhatok belőle, de erre nem reagált

na mindegy már nagyjából megpróbáltam túltenni magam rajta

2014. nov. 14. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!