Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van jobban igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MiniTheGirl kérdése:

Kinek van jobban igaza?

Figyelt kérdés

3-4 napig nem találkoztam a barátommal, és nem is beszéltünk. Ő ezt végighaverozta, és gondolom piálta is. Most egy kb félnapot töltöttünk együtt, és mondta, hogyha nem megyek haza, max 10-20 percre, akkor mehetek vele este bulizni. Haza se mentem, erre közli velem, hogy "Inkább egyedül mennék, bocsi, de már most hiányzol" és kiakadt, hogy én kiakadtam, hogy vele akartam lenni, és hogy még a mézesmadzagot is elhúzta előttem, hogy mehetek majd este vele. Mondtam neki, hogy itt a hétvége, és együtt tölthetnénk. Mondja "de hát ott csak fiúk lesznek(30-40 emberes szülinapi bulin? komoly?), nem akarom, hogy gyere... De akarnám, csak hát mégsee". Most komolyan a pia meg a buli fontosabb mint én? Én is mindig őt választottam, még akkor is, ha egy jó nagy bulira hívtak. Azért írtam úgy, hogy "jobban igaza" mert ugyebár 2 igazság van, ha nem több... Mindig. A két szemszög fontos. :)

Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. szept. 19. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem ismerem. De ha nekem barátnőm van, akkor minden pervemet szívesen tlteném vele. Istenem, remélem így lesz egyszer mostanság. :S Vigyázz, át ne vágjon. :S
2014. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet egy kérdésem? az ilyennel miért vagy még együtt? nem találnál jobbat?
2014. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:

neked

ez egy faragtalan személy

2014. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Jázi :) ***** válasza:
Legközelebb te se vidd magaddal bulizni és rájön neked,hogy eshetett ez a mostani!
2014. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyennel én már rég nem lennék együtt! Ezt te tűröd? L
2014. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
alapjáraton kell a különlét, a külön szórakozás néha, de ő ezt túlzásba vitte kissé....
2014. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Több, mint 1 éve vagyunk együtt. Eddig szinte minden napunkat együtt töltöttük, együtt buliztunk, és max a haverjai hülyesége miatt mondta, hogy "talán most egyedül kéne mennem.." ezeket meg elfogadtam. De ha már így elhúzza előttem a mézesmadzagot, hogy beleéljem magam, hogy együtt leszünk... Jó nagy féregség. Én ezalatt az 1 év alatt mindig vele voltam, max akkor mentem barátnőzni, ha ő is haverozott. De ha én mondanám neki, hogy most én barátnőzni akarok, ő kiakadna, hogy "látod, ennyire vagyok neked fontos!" De nekem ő annyira fontos, hogy én is minden percemet vele tölteném.. UPDATE: Felhívott harmadjára is, hogy menjek már el, könyörgött, és mondta, hogy szeret, és hiányzok neki... Mondtam talán megyek, majd küldök vh-t ha ott vagyok. De most nem tudom, hogy elmenjek-e vagy én is tegyem azt, amit ő: elhúztam előtte a mézesmadzagot, végül nem megyek?
2014. szept. 19. 22:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Háát... Feltételezés: ha valamilyen műszaki egyetemre jár, ahol a fiúk vannak többségben, és egyetemista buliba jár, akkor meglehet, szívesen elvinne, de fél, hogy rádakaszkodnak a srácok...
2014. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Háát ja... most kinek adjunk igazat? Mi a legjobb döntés?? hühüü... tény, hogy egy önző ember, háát őszintén szólván ennek nem sok értelmét látom.


De talán mond ezt el neki is amit nekünk.

2014. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja, de az utolsó hívásnál azt is mondta, hogy "csak félek, hogy megunsz." És még ő mondta nekem, hogy én taktikázok. :D Mondtam hogyha unnálak, akkor nem én tapostalak volna ki az ajtón két lábbal, hogy menjél már bulizni? :D Igen, attól nagyon fél, nagyon féltékeny típus...
2014. szept. 19. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!