Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány valamin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány valamin kiakad és kibukik belőle egy olyan szöveg, hogy "hagyj békén örökre", titeket nem érdekelne és tényleg lesz*rnátok őt, vagy kicsit küzdenétek érte?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 11:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
a helyzettől függ , meg persze hogy mit szeretnék lánytól/milyen a kapcsolatunk
2014. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még nem adnám fel,mivel lehet,hogy nem gondolta teljesen komolyan.
2014. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon függ a helyzettől. Ha indulatból mondta ezt, és világos, hogy nem így gondolja akkor érdemes megbékíteni.

Ha viszont komolyan mondta, akkor életkor függő. A tizen-huszonévesek még "ifjú titánok" inkább idealisták, "hisznek a mesében" ők hajlamosabbak kaparni egy nőért.

30 felett már erősen kétesélyes. Ilyenkor már inkább férfiról beszélünk, az meg már látott egy két cifrát nőtől, ott már nem ritka, hogy egyszerűen nem keres. Nincsen szüksége a cirkuszra.

De alkati kérdés főleg ilyenkor is.

2014. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretem, akkor még kapna egy esélyt, ha nem, akkor <s>röhögve lökném ki az ablakon</s> megmondanám neki, hogy elcseszte és fáradjon szépen haza... :)
2014. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Helyzettől, személytől és a kettőnk kapcsolatától függ.
2014. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nem küzdök nőért....vagy átgondolja és majd ő keres, vagy lelép. Ha lelép akkor annyit is ér, ha büszkeségből nem keres akkor szintén, ha átgondolja és bocsánatot kér, hogy csak hirtelen mondta akkor pedig megbocsátok. Nem vagyok én kutya bakker.
2014. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát. Én ebben a cipőben járok. Kiakadtam a barátomra, mert úgy ereztem, sokkal több időt és energiát szánhatna rám, mint amennyit eddig produkált. Rengeteget kell tanulnia, de akkor is. Alig talalkozunk. A talikon nagyon jól érzem magam, de a hét többi napján meg mintha szingli lennék... Mintha nem is lenne pasim, van h napokig nem beszelunk.

Par napja kijött ez belolem, és mondtam h hagyjon békén. (Elotte is voltak kisebb kiakadásaim hasonlo okok miatt kb 2-4x, de akkor éreztem h még érdekli ez a dolog és meg is beszéltük).

Tegnap talalkoztunk is volna, de ugye a kiakadásom miatt végül nem, bár ugy erzem h részben ennek orult is (mert volt ideje tanulni). Egesz vegig vártam h feljöjjön facere és megbeszeljuk a dolgokat, egesz délutan sírtam, és fajt h ennyire nem érdekli az egesz, fel se jon. Este 8-kor feljött picit és beszelgettunk, de akkor is közömbösnek éreztem. Kb annyit mondott hogyha el tudom fogani h ennyi ideje van rám, akkor járjunk, ha meg nem, akkor váljanak el az útjaink. Ez is marha szarul esett, mert nem feltetlen én vagyok a hibas, ha akarná, szaíthatna rám több időt is. És kicsit magába nézhetne, hogy a kiakadásaim nem azert vannak, mert hisztis P vagyok, hanem mert kb haldoklik a kapcsolat. Heti 2 órát vagyunk csak egyutt. Szerint keves. Hétköznap is van h napokig nincs 10 perce se beszélgetni velem, mert tanul, pedig a szakmája se olyan hűde durva..

2014. nov. 15. 11:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Kizárólag csak magas fenntartású lányoknál alkalmaznám a lesz@rom taktikát.


Olyan normális okos lány mint az enyém azért természetesen küzdenék, de ott nagyon.


33/F

2014. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Így, a sztorit olvasva azt mondom, hogy akinek egy kicsi esze is van, az látja, hogy ez közönséges csajhiszti, te se gondolod komolyan. Ilyenkor se küzdeni nem kell, se otthagyni a másikat, csak megvárni azt a 2 napot, amíg elmúlik.
2014. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Holnap talalkozunk és megbeszéljük hogy hogyan tovabb...
2014. nov. 15. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!