Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pózba csináljuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózba csináljuk?

Figyelt kérdés
A barátnőm még szűz és hát még én is tapasztalatlan vagyok e téren,szóval szükségem lenne tanácsokra.Egyáltalán hogy kéne vele bánni?Megpróbálok figyelmes és gyengéd lenni,ahogy unokatesóm mondta.És ha átszakadt a szűzhártyája,utána hogyan vagy milyen pózba rakjam be neki hogy ne fájjon?

2014. nov. 16. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:
És mindketten 16 évesek vagyunk.
2014. nov. 16. 16:07
 2/5 anonim ***** válasza:
safe mode-ba az a biztos :D
2014. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdőként mindenképp misszionáriusban csináljátok.
2014. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kedvencem:

[link]

2014. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Misszionárius. Lassan tedd be. Először biztos nem fogjátok annyira élvezni... Valakinek jobban fáj, valakinek nem. Az a lényeg, hogy előtte legyen hosszú előjáték, hogy a barátnőd elég nedves legyen, mert akkor kevésbé fáj.

Valakinek még vérzik is, amikor elszakad a szűzhártyája. A lényeg, hogy lassú legyél, gyengéd! Kérdezd meg mindig, hogy jó-e, nem fáj-e, csókolózzatok sokat, simogassátok egymást, akkor lesz igazán jó. Az első alkalom sosem az élvezetekről szól, hanem arról, hogy szeretitek egymást, és egymásnak adjátok a szüzességeteket. Ez nagyon fontos dolog, és csak egy van az életben!!!!

Én 15 és fél voltam, a barátom 17. Nagyon szerettük egymást. Mind a ketten szüzek voltunk. Nem bántam meg. Büszke vagyok rá, hogy neki adtam a szüzességemet. Ha az első alkalmat elrontjátok, nincs több lehetőség...


18/L


Sok sikert :P ;)

2014. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!