Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az helyzet, h szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az helyzet, h szerelmes vagyok az egyik tanáromba, vagy csak azt hiszem nem tudom. :S 14 vagyok ő pedig 37 körüli kétgyermekes családapa?

Figyelt kérdés
Azért gondolom, h vmit érzek, mert múltkor tök lehangolt voltam egész nap, aztán megláttam, vagyis elmentem mellette és hirtelen megváltozott minden. Egész nap mosolyogtam ezek után. Nem értem az egészet. Amúgy nem vonzó, nem is az a nagyon kedves fajta aki mondig mosolyog. Mi van velem?
2010. jan. 28. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En a tori tanarom irant ereztem igy, nincs ezzel semmi baj. Gyermeteg csodalat, idovel elmulik, de valoszinuleg, ha felnosz, az olyan karakteru ferfiakat fogod majd vonzonak talalni. Persze, gondolom, mondanom sem kell, most ebbol nem lesz semmi.
2010. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
természetes.a legtöbb "kislány" "szerlemes" a tanárába.de idővel elmúlik hidd el.nem is fogod érteni,hogy ez most mi volt.:)
2010. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaja,persze hogy nem lesz semmi,nem is akarok semmit.Csak kicsit fura h elkezd erősen dobogni a szívem mikor hosszú idő után látom,mint pl egy hétvége után.De remélem hamar elmúlik.
2010. jan. 28. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazaz SZERELMES nem lehetsz hanem csak kedveled csak ugyelj az orain ne almodj vele mert akkor eszreveszi es meg vmi rossz sulhet ki:( de sok szerencset az elfelejtesehez;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2010. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
minden kislánynak van egy tanár szerelme, nekem is volt, aztán rájöttem, hogy Keanu Reeves jobb pasi, és kb. ugyanannyi esélyem van nála is.. Majd kihevered!
2010. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, igaz ő nem tanár volt, hanem a buszsofőr bácsi a helyi járaton aki minden reggel vitt :D Bácsi... volt vagy 30, mindegy. Nekem is tök jó kedvem lett tőle azonnal, és úgy éreztem vele akarom leélni az életem(voltam akkor 15XD) na hát azóta persze már másként van ez, elmúlt már, csak egy rajongás volt. Nálad is ez van
2010. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző kérdéseket nézegettem, más kérdezpktől. figyelj itt több minden ellened szól. te 14 vagy, ő közelít a negyvenhez és gyerekei vannak, és felesége is. (?!) szerinted? ha van szíved, akár erővel is de elfelejted... gondolj bele, előtted az élet... ő pedig lassan veszi a kis otthonkáját és nézi este tea mellett a meccset. 14 évesen tudnál rá főzni, mosni, takarítani? gondolj bele azért...


(hülye aki azt mondja, hogy beteg vagy, nem. ilyen előfordul)

2011. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!