Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek baj lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek baj lenne, ha híznék? (kép)

Figyelt kérdés

Nem vagyok vékony, kissé telt alakom van:

[link]


De nagyon hízékony vagyok, és kemény diétát kell tartanom évek óta, hogy tudjam ezt az alakot tartani. Amikor próbáltam lazítani, rögtön feljött 1-2 kiló, és muszáj volt megint visszatérnem a koplaláshoz. Már nagyon elegem van belőle.


Most azon gondolkozom, hogy kicsit visszaveszek a diétából és nem kínzom magam. Akkor is, ha emiatt hízni fogok valamennyit.


Mit gondoltok? Mennyire lenne katasztrófa?


20/L


2014. nov. 17. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Milyen a diétád? Mert ha egy kicsit is tisztában lennél a táplálkozással, akkor eszedbe nem jutna koplalni.
2014. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Edzőterem és zsíros kaják kerülése. Ezt javaslom számodra!
2014. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Mármint ne az edzőtermet kerüld, oda járj rendszeresen, heti 3-szor! :D
2014. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az előző válaszhoz csatlakozva én is azt tudom mondani, hogy inkább a testmozgást és a táplálkozást kéne úgy alakítani, hogy az az egészségednek és az alakodnak is jó legyen és közben koplalnod se kelljen.

Megvannak ennek is a szabályai, érdemes utána nézni, esetleg tanácsot kérni valakitől, aki ért hozzá.


Egyébként meg nyilván van olyan fiú, akinek teltebben is tetszenél, van, akinek csak vékonyan, van, akinek sehogy se, szóval ne ez legyen az elsődleges szempont.

2014. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jó alakod van!:-P
2014. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
elfér rajtad még plusz pár kiló :) csak egyél nyugodtan :)
2014. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj... De mondjuk nekem a vékony lányok tetszenek.
2014. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ebben a korban úgyis fogysz, ha nem eszel meg naponta reggelire egy fél lovat...tuti, hogy a kiegyensúlyozott étrend helyett a koplalást csináltad ami ku*vára nem jó, mint ahogy azt a példa mutatja...szóval aktív testmozgás, heti 2-3 kondi terem, felülések otthon, minden tészta kerülése, 18 órától csak zöldség-gyümölcs, napközben csak teljes kiörlésű pékáru, saláták, rizs+hal heti kétszer, stb...én 100 kg-os pasiként csináltam ezt napi 8 óra aktív fizikai munka és heti 3 aktív kondi mellett, az első egy hét volt szar a hirtelen kalóriaminusz miatt aztán hozzászoktam...ezzel a menetrenddel fogysz, a szintentartáshoz ehetsz bátran csak a mozgás maradjon meg! ;)
2014. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én 5hónap alatt le adtam húsz kilót pedig csak annyit csináltam hogy öt után semmit se ettem csak vizet ittam.de öt előtt bármit ettem csokit is szóval nekem bejött és nem igazán mozogtam
2014. nov. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ja és a kérdésre konkrétan válaszolva: én a karcsú nőket szeretem, a párom is ex fitness modell szóval most még pont jó lennél számomra, de többet már ne vegyél fel. (kedves leszavazni készülők akik hevesen védik a pufi nőket vagy egyenesen pufi nők maguk: ez egy vélemény, hogy én a karcsú, nőies nőket szeretem, egy vélemény miatt pedig nem kéne leszavazni, hanem tudni kéne a haszontalan/helytelen válasz és a kérésre vélemény-nyílvánítás közti különbségről!) ;)
2014. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!