Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek baj lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek baj lenne, ha híznék? (kép)

Figyelt kérdés

Nem vagyok vékony, kissé telt alakom van:

[link]


De nagyon hízékony vagyok, és kemény diétát kell tartanom évek óta, hogy tudjam ezt az alakot tartani. Amikor próbáltam lazítani, rögtön feljött 1-2 kiló, és muszáj volt megint visszatérnem a koplaláshoz. Már nagyon elegem van belőle.


Most azon gondolkozom, hogy kicsit visszaveszek a diétából és nem kínzom magam. Akkor is, ha emiatt hízni fogok valamennyit.


Mit gondoltok? Mennyire lenne katasztrófa?


20/L


2014. nov. 17. 10:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
jó vagy így esetleg még 2-3 kg
2014. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%

Inkább találj egy olyan diétát/edzést,ami mellett nem érzed kínzottnak magad.


Én pl. teljesen elhagytam a cukrot+ heti 3x40 perc mozgás.


Ez önmagában -10kilót jelentett, mondjuk nem voltam elhízva korábban sem. Most vagyok 85, 194cm-hez.


A legnagyobb ellenség,a sok csoki, sütemény, fagyi, ilyenek. Ezeket már szó szerint megutáltam. És nem a testsúly okán, egyszerűen nem egészséges.


Másik, ha nem eszel este 6 után, reggel inkább egy alma,mint 5 szelet kenyér. Kisebb tányér, kevesebbnek látszik. Egyébként is,mikor az ember szed vmiből,az utolsó kanállal már csak a szeme kívánja. Ha pl. rizst csinálsz, mindig ugyanannyit, kiméred, pl. egy csésze stb..Lassabban eszel, keveset, többször.


Ezek ócska módszerek, de működnek és csak szokás kérdése mind!


25F


25F

2014. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha az én barátnőm lennél azt kérném, hogy ne hízzál. De a legfontosabb, hogy magadnak felelj meg.
2014. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én szeretem a vékony lányokat és ez ahogy kinézel nekem a max ami még tetszik.

A diéta meg a koplalás nem ugyan az, ráadásul ha sportolsz valamit az még segít a fogyásban.

Gondolom tanuló vagy még, biztos van annyi szabadidőd hogy heti 3szor elmenj edzőterembe. De ha nincs a környéken akkor most még nincs hideg kint a futáshoz vagy biciklizéshez.

2014. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 kendrazoltan ***** válasza:

Szerintem ne szedj fel, mert akkor elkezd elveszni a nőies alakod. A diéta nem egyszerű dolog, de ha valóban nagyon hízékony vagy, akkor oda kell figyelni, mit és mennyit eszel.


Ne vedd kioktatásnak, kérlek, de a következő pár sor alapvető fontosságú egy diéta során:


A koplalásból az égvilágon semmi hasznod sem származik, maximum kevesebbet mutat majd a mérleg egy kicsit, de nem fogsz tőle jobban kinézni, mert ha éhezel, akkor a szervezet úgy reagál, mintha akár az életedet is fenyegető éhezésnek lennél kitéve, így szépen lassan elkezdi lebontani azokat a szöveteket, melyekből a legtöbb energiát tudja kinyerni...ez pedig sajnos nem a zsír, hanem az izom. Egy normál diéta nem a salátákról szól, hanem a minőségi étkezésről. Megfelelő fehérjebevitel (sovány csirkehús, sovány marhahús) mellett összetett szénhidrátok fogyasztását (teljes kiőrlésű gabona-és tésztafélék, rizs, burgonya), az egyszerű cukrok kerülését (ilyenek a mesterséges cukrok és a gyümölcscukor is, tehát egy diéta során a gyümölcs kifejezetten az elérendő cél ellen dolgozik...csupán a máj szénhidrát-tartalékának feltöltése erejéig fogyassz egyszerű cukrot, ami kb 20-30g). A legjobb - bár erre sajnos nagyon keveseknek van lehetősége - ha napi 4-5 étkezésed van, így a kellő tápanyagokat folyamatosan viszed be, nem pedig egyszerre terheled le vele a szervezeted. Ha valós eredményt szeretnél, akkor nagyon fontos a rendszeres mozgás, ami bármi lehet az uszodától a konditeremig.

2014. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 kendrazoltan ***** válasza:
Uhh, basszus, ne haragudjatok, de csak most olvastam végig az összes hozzászólást...elképesztő, hogy mennyire kevesen vannak képben azokkal a folyamatokkal, amik az emberi szervezetben végbemennek. Az este 5 meg 6 után nem evés az egyik legkatasztrófálisabb...az esti utolsó étkezést NEM az órához kell igazítani, hanem a napirendedhez...az optimális, ha lefekvés előtt 2-3 órával eszel utoljára, mert így az emésztési folyamat nagyjából véget ér az alvási fázis előtt, így nem kell aktív maradjon a gyomor működéséhez kellő vérellátás. Ennek következményeképp az anyagcseréd mefelelően le tud lassulni ahhoz, hogy minőségi alvásban legyen részed --> a minőségi pihenés a szervezeted egyik legalapvetőbb szükséglete. Esti étkezésre fogyassz lassú felszívódású fehérjéket tartalmazó ételeket (ezeknek neked kell utánanézni), mivel az éjszaka egy hosszabb időszak, amíg a tested nem jut elegendő tápanyaghoz, viszont az ellátást ilyenkorra is biztosítani kell. Ha mindenki rászánna pár órát és utánanézne ezeknek a dolgoknak, akkor nem röpködnének itt a sületlen tanácsok...ne haragudjatok, de elképesztő a társadalom tájékozatlansága a megfelelő táplálkozásról, mert mindenki csinálja a butábbnál butább diétákat (a legorbitálisabb baromság a 90 napos...hát ott aztán igazán keverik a szezont a fazonnal...), pedig ott van mindenkinek a "szájában" az egész világ (internet), ahol percek alatt meg lehet találni minden olyan információt, amire az egészséges étrendhez szükséges...
2014. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne szedj fel még plusz kilókat! Így ideális ahogy vagy:) Max +/- 2 kg ami nem vészes. Tartsd ezt az alakot;)
2014. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hat oszinte leszek veled, en most fogyokurazok, mert szornyek kovernek gondoltam magamat, de ha en a te helyedben lennek, meg se fordulna a fejemben, hogy hizzask, sot en tuti elkezdenek fogyokurazni.

En se vagyok vekony, de ez szerintem mar sok, es ilyen fiatal korban szerintem veszelyes is a tulsuly.

2014. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát most se fúj el a szél,fogynod kell ebből kb 6-8 kilót tuti. Hízni? Te már hova?
2014. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!