Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Here fájás/zsibbadás?! Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Here fájás/zsibbadás?! Bővebben lent

Figyelt kérdés
1.5 hete kezdődött hogy időnként - enyhe fájdalommal zsibbadnak a heréim - alig figyelek rá de mégiscsak zavar h nem tudom mi van . 12 éves koromban volt ilyen sokkal erősebb fájdalommal - az orvos azt mondta növéstől van majd elmúlik - kb 3 hét után el is múlt.Mára már 17 éves vagyok , és az ágyékomba és érzek néha ilyen húzó-feszülő érzéseket . Lehet hogy még növésbe vagyok ?Esetleg valakinek valami 5lete? köszönöm előre is
2010. jan. 28. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
szarul hangzik, menj urologushoz
2010. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
bizok benne hogy ezis elmúlik adtam neki még 1 hetet azt meglátjuk
2010. jan. 28. 20:32
 3/18 anonim válasza:

Szia!


Lehet hogy neked is herevisszértágulatod van. nekem is ugyanezek voltak a tüneteim. Menj szakorvoshoz.

2010. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát ez szarul hangzik :ASD és mi történt veled?
2010. jan. 28. 20:43
 5/18 A kérdező kommentje:
olvastam róla kicsit az interneten , semmi elváltozást nem észlelek a heréimben tapintásra -
2010. jan. 28. 20:50
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. akkor alakul ki ha gyorsan nyúlsz és viszonylag vékony testalkatod van. ha nem nagy a gond akkor azt mondja hogy húzz feszes alsót, ha már kicsit nagyobb akkor műtik. 1-2 hetes lábadozás a műtét után.
2010. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
hererák
2010. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vigyázz, volt itt egy srác aki panaszkodott herefájásra, és kiderült, hogy herecsavarodása van! Menj orvoshoz, mert ha az, sürgős beavatkozást igényel, hogy ne szenvedj maradandó károsodást!
2010. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
90 kg vagyok - 2 éve kondizok erős testalkatom van - hererákkal nem viccelödnék :ASD:ASD
2010. jan. 28. 21:09
 10/18 A kérdező kommentje:
de nem folyamatosan fáj néha néha bizsereg , zsibbadozik, dehát abszolut enyhe fájdalmak
2010. jan. 28. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!