Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők nektek nem uncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők nektek nem uncsi már h minden pasi gyúrással kompenzálja sikertelenségeit a nőknél?

Figyelt kérdés
Egyre több "gyúrós" formát látok, most nem feltétlen a nehézsúlyú testépítő szintű benga hegyomlásokra kell gondolni mert ők kevesen vannak, és az már a nőknek valóban nem tetszik. Értem én hogy egy férfi legyen férfias de ehhez annyira megkerülhetetlen a konditerem? :-)

2014. nov. 17. 15:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igen, a vicc csak az az egészben h én is gyúrok, most akarok épp menni edzeni, csak elfilozofáltam ezen így 3 év edzés után hogy nem is annyira igazán férfias dolog egy edzést lezavarni, nagyon csak a kinézetre megy az egész, lehet h váltok erőemelő edzésekre. :-)
2014. nov. 17. 15:59
 12/25 anonim ***** válasza:
nem mindenki azért jár gyúrni! :'D én a konditeremben megismertem pár olyan pasit fiút akik alapból sikeresek a lányoknál nőknél mégis járnak! :) én szintén úgymond "sikeres" vagyok a pasiknal mégis járok,azért mert élvezem és mert feszesen és egészségesen érzem jól magam a boromben! szóval attól még hogy valaki figyel a kinezetere és az egészségére és van kitartása nem kell leszolni! egyébként meg ajánlom mindenkinek egészséges szórakoztató es még jól is fog kinezni :)
2014. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb edzésre váltasz, abból bajod nem lehet. :D
2014. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem uncsi. Ha gyúrni akar, hadd gyúrjon. Ha nem akar, válasszon más sportot. Az mindenképpen vonzó, ha sportol valamit :-) nem beszélve arról, hogy egészséges is.
2014. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Tudom miről beszéltek olyan ez is mint a drog, belehalok ha kimarad egy edzés. De valahogy nem érzem azt h ettől lennék férfi, meg a szépen kidolgozott izmoktól...
2014. nov. 17. 16:05
 16/25 anonim ***** válasza:
Húúú hogy én mennyire örülnék, ha atzért szólnának le, mert túl kigyúrt vagyok, meg túl sokat adok a testemre! Csak még nem tartok ott :D :D
2014. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem fognak azért leszólni, mert nagy a konkurencia már "mindenki" gyúr ahogy tud még a szomszéd macskája is, de nem baj amúgy, csak én pont az ilyen gyúrással csajozni akaró gyerekek miatt untam rá az egészre.
2014. nov. 17. 16:13
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem ezért nem akaródzik hozzáfogni, mert nem akarok olyannak tűnni, aki azért gyurmázik, hogy minél több csajt döngethessen... De újabban átértékelve a helyzetet,egyre több előnyét fedezem fel, úgyhogy kezdem magam rászánni :D
2014. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

nem is vagy tőle,ki mondta ?:D a legtöbb gyúrós haverom elfut ha 40 kilós cigányt lát.Meg mimóza a lelkük sokuknak,kompenzálnak ezzel inkább.


jellem a lényeg,arra lehet gyúrni utána D:


én is kondizgattam régebben,meg nagy néha szoktam,is még,de sok célja nincs,így is jól nézek ki.

2014. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ki kellene már találni egy izomtömeg-csökkentő edzést azoknak, akik szeretnek gyúrni, de nem akarnak sok nőt döngetni... :)
2014. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!