Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők nektek nem uncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők nektek nem uncsi már h minden pasi gyúrással kompenzálja sikertelenségeit a nőknél?

Figyelt kérdés
Egyre több "gyúrós" formát látok, most nem feltétlen a nehézsúlyú testépítő szintű benga hegyomlásokra kell gondolni mert ők kevesen vannak, és az már a nőknek valóban nem tetszik. Értem én hogy egy férfi legyen férfias de ehhez annyira megkerülhetetlen a konditerem? :-)

2014. nov. 17. 15:49
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ez még hogy valaki az egészsége megőrzése végett gyúr elsősorban :D kb a kondisok 2%-ra igaz, én sem azért kezdtem neki elismerem, és rengeteg ismerősöm sem, jó elismerem tudatlan gyökerek vagyunk, de ez egy olyan sport ami túlságosan felszínessé teszi az embert aki űzi. Mondjuk van egy teltebb csaj aki duciként kedves aranyos teremtés volt, sok fiú bátran odamehetett hozzá nem kellett hogy "fitness modell" légy, kiedzi magát, és onnantól kezdve változik a férfiideál is, akkor már a pasi is legyen gyúrós. Ez egy felszínes sport ahol egy istenadta jó genetika megelőzheti a gyengébbet, és a végén senki sem azt nézi hogy saját magához képest mit ért el az ember, mennyi és milyen kemény edzéssel, életmóddal, hanem csak azt mekkora karod, milyen kockás hasad van..
2014. nov. 17. 16:39
 22/25 A kérdező kommentje:
Mi van ha egy nőt akarok döngetni de azt sokszor? :-)
2014. nov. 17. 16:41
 23/25 anonim ***** válasza:
Az szerintem egyénfüggő, hogy kit tesz felszínessé, bár úgy gondolom, hogy lehet abban valami, amit mondasz.
2014. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Még egy megfigyelés, akik megnősülnek, hirtelen megizmosodnak. Ez nem tudom mitől van, de szinte kivétel nélkül igaz.
2014. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A # 10 vagyok. Ismered amúgy ezt a könyvet?

[link]

Ingyen letudod tölteni.


Ebbe a testépítés alapjai vannak leírva. Itt is elmondják, hogy önmagadhoz képeset mit tudsz elérni, nem pedig az, hogy máshoz. Igazából ha nagyon pocsék a genetikád akkor is iszonyatos erőre lehet szeret tenni, a megfelelő táplálkozással (70% a kaján múlik milyen izmos leszel), illetve edzéssel. Ezek a genetikai dolgokat amiket mondtál, kb. csak egy szakértő tudja megállapítani.

Ha nem versenyzel (csak keménye edzel, és rendesen táplálkozol) nem fog felütni egy hétköznapi embernek...

2014. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!