Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi ilyen? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen? Vagy csak enyém egy tahó?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom, tehát nincs viszonyítási alapom. Mindketten 17 évesek vagyunk, ő már nem szűz, én még az vagyok. Mindig azt mondogatja nekem, hogy úgyis megduglak, úgyis megduglak. De ezt naponta 5-10 alkalommal. Van hogy sokkal rondábban fejezi ki magát. Ez nem tetszik túlzottan, de a barátnőim szerint ilyenek a pasik, így kell szeretni őket...


Tényleg ilyenek?


17/l


2014. nov. 17. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, de nagyon úgy fest, hogy miután megkap majd, jön a következő. Szexre hajt csak szerintem, ráadásul szánalmas, hogy ennyire primitív.


Te tudod, de sok szép emléked nem lesz vele véleményem szerint.


25/N

2014. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A barátnöidnek is elég furcsa a felfogása, vagy csak téged szivatnak. Ha szerintük igy kell szeretni, akkor add nekik ezt a bunko pasit, szeressék ök helyetted is. Te meg keress egy nrmálisat.
2014. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hajítsd ki a p*csába
2014. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szánalmas, és primitív, de végül igaza lesz. Úgyis megdug.
2014. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!