Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék barátot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék barátot, de a fiúk jelenlétében annyira zavarban vagyok, hogy rájuk sem tudok nézni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocsánatot kérek, hosszúra sikeredett. Ha nincs kedvetek végigolvasni, az utolsó bekezdésben van a lényeg. :)


Egy 17 éves, gimnazista lány vagyok. Nagyon szeretnék barátot, sajnos szinte minden fiùban megtetszik valami, már "csak barátként" nem is tudok tekinteni egyik barátomra sem - még arra sem, akivel amúgy nem tudnék elképzelni kapcsolatot.

Persze ôk ezt nemigen tudják.

Tudom, hogy "majd jön a szerelem, ha nem keresed" - mondja mindig anyukám -, de csak csalódásaim voltak eddig a "szerelem" terén.


Magabiztos vagyok, szókimondó, bolndos, de tudok komoly is lenni, imádom a mûvészeteket. Realista vagyok, emiatt mindenki tôlem kér tanácsot. Nem vagyok túl szép, de tisztában vagyok hiányosságaimmal.

Állandóan azt mondják, nem értik, ilyen "dumával" miért nincs barátom.


De én "félek" a fiúktól, már attól zavarban vagyok, ha egy srác rám néz. Teljesen elvörösödök, ha csak mondják, piros az arcom, vagy felszólít a tanár/stb.

Megszoktam már -a környezetem is -, hogy minden miatt elpirulok, de mégsem merek fiúkkal beszélgetni, rájuk nézni.

Ezzel az a probléma, hogy nagyon szeretnék barátot, részben azért, mert már megôrülök attól, hogy mindenkiben a "férjjelöltet" látom; és szükségem van arra, hogy valaki azt mondja, igazán szüksége van rám.


Kérlek segítsetek, mit tegyek?

17/L



2014. nov. 17. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Szia;)

Próbáld azt elképzelni hogy ők éheznek/ vágynak a társaságodban lenni csak még nem teljesn ismernek, de nagyon szeretnének megismeri.

Ja és egyenrangú vagy velük ;)

Sok sikert!

2014. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Lazíts, ne akard görcsösen. Az hogy ilyen vagy, pedig aranyos, és sok fiúnak tetszik is. Meg hidd el, hogy ők is zavarban vannak, ők is meg akarnak felelni neked. Egyszer majd jön valaki aki mellett bátrabbnak érzed magad.
2014. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
erre nincs recept, neked kell lazulni, nem élheted ilyen félve az életed, keress egy rossz fiút, mondd el neki ezt a dolgot és kérd meg hogy segítsen át rajta
2014. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig annyira jól fogalmazol, hogyhogy félsz :O

Muszáj beszélned velük! Igazán szükségem van rád :)

20F

2014. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 WheneverYouWant ***** válasza:
45%
Nekem már igazán szükségem van egy nőre.... ne várjunk tovább! Találkozzunk még ma este.25/F
2014. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Édesek vagytok, megy a zöld kezecske. :)


3-4 éve naponta látogatom az oldalt, ezért is alakult ki bennem ez a tanácsokat osztogató dolog.. tudom, hogy nem szabadna mindenkiben a nagy ôt látnom, próbálom nem tenni, próbálok újabb emberekkel ismerkedni, de nem tudom leküzdeni. :)


Még az unokatestvéremnek sem mindig tudok szemébe nézni, az osztálytársaimnak is maximum pár másodpercig. Ez olyan ciki tud lenni néha. :)


Társaságban - ha van benne egy relatíve helyes srác is - nagyon magabiztos vagyok, de kettesben már rá sem merek nézni.


Ha elpirulok, akkor mondok valami viccet, elkezdem magam legyezni, azzal úgy igazán nincs is problémám.. vagy nem is tudom. Annyira nem értem ezt az egészet.. :)

2014. nov. 17. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagyok, én is van, hogy így vagyok a lányokkal.

Írtam privát üzenetet, ha van kedved, beszélgessünk.

2014. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!