Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 5évig éltem az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5évig éltem az előző párommal nm védekeztünk mégsem lett gyerek és az új párommal 1éve vagyok ugyan így védekezés nélkül és teherbe estem akkor az előző párom nemzés képtelen?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 11:12
1 2
 1/15 Noydra ***** válasza:
100%

Vagy csak gyenge megtermékenyítő képességű.

Vagy ha megszakítással csináltátok, akkor mákotok is lehetett.

2014. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán csináltuk megszakitással mert ugye gyerekre vágytunk de nem jött össze akkor és már én feladtam azt hittem velem van a baj és az új páromtól viszont teherbe estem
2014. nov. 18. 11:17
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Azt sem tudjuk, hogy az elözö pároddal egyáltalán ba-ztatok-e?
2014. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Murphy útjai kiszámíthatatlanok. Általános szabályként azért elmondható, hogy ha gyereket akarsz, akkor évek alatt se jön össze, ha meg nem akarsz, akkor elsőre sikerül gyógyszer és gumi mellett is.
2014. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy nemzésképtelen,csak esetleg kevesebb a spermaszáma.Csak nem értem,miért foglalkoztat.
2014. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, hogy mindkét fél egészséges, mégsem jön létre terhesség.Genetikailag nem illenek össze.
2014. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én nem értek hozzá, de ha értenék azt nézném, hogy az 5 év illetve az 1 év több vagy kevesebb az átlagos megtermékenyülési időintervallumhoz képest, és abból lehetne következtetéseket levonni.
2014. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért érdekel kedves #5-ös mert az 1.válaszomban emlitettem h azt hittem velem van a baj meg ugye "kedves"anyukája mindenkinek azt "újságolta" h velem van a baj már orvoshoz akartam menni az új párom oldalán amikor teherbe estem ezért tettem fel a kérdést
2014. nov. 18. 11:45
 9/15 kendrazoltan ***** válasza:

Anyukájának üzenem, hogy először mindenki a saját háza táján takarítson...a kérdésre azt tudom mondani, hogy több opció van:


1) nemzésképtelen

2) nemzésképes, de annyira alacsony az aktív ondósejtjeinek száma, hogy csak nagyon nehezen tud gyermeket nemzeni

3) lehet, hogy semmi baja, szimplán a kettőtök "egyvelege" nehezen (vagy egyáltalán nem) eredményez babát


Bármelyik lehet, egyiknek sincs nagyobb esélye a másiknál, ezt csak akkor tudtátok volna meg, ha mindketten kivizsgáltattátok volna magatokat, aminek leggyakrabban az emberi (rendszerint a férfiúi) büszkeség a legnagyobb gátló tényezője...mindenki szereti azt hinni (de főleg a férfiak), hogy ő a világ legnagyobb alfája, ennélfogva ha valami probléma van, akkor az biztosan nem részéről van...egészségügyi problémája még a legegészségesebben élő embernek is lehet...erre valók az orvosok, ha pedig valaki nem hajlandó elmenni (legyen annak bármi is az oka), az csak és kizárólag magára vessen...nyilván nem kell minden apró badarsággal orvoshoz rohanni, de gyermekvállalás előtt igeni KÖTELEZŐ, mert ez azért annál jelentősebb dolog, mintha az ember leszaladna a sarki boltba egy Nescafe 3 az 1-bent venni...

2014. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem azért, de már ott tart az orvostudomány, hogy ha neki vannak gondjai, nehezebben tud megtermékenyíteni, illetőleg nem passzolnak a genetikátok és emiatt nektek nehezebben lehet gyereketek mint az átlagnak, azon már tudnak segíteni.


Ha emiatt mentetek szét az eléggé gáz... Ha elmúlt a szerelem, akkor az más történet...

2014. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!