Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha semmi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha semmi esélyem nincs, de úgy érzem, beleszerettem?

Figyelt kérdés
Próbálok mindent megtenni,hogy ne gondoljak rá,de egyszerűen nem megy..Minden nap látom,hiszen csoporttársam,és nem tudom elkerülni..
2014. nov. 18. 20:44
 1/6 A kérdező kommentje:
A legrosszabb,hogy barátok is vagyunk, és mindenhogy hiányzik mindig..
2014. nov. 18. 20:48
 2/6 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2014. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2014. nov. 18. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos egy cipőben járunk... :)
2014. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hátha ő is így érez.
2014. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam... az egyetem első napján beszélgettünk először, kb.3 hónapig a legjobb barátom volt, az elején még udvarolgatott is finoman. Aztán januárban barátnője lett, én belebolondultam, és 3. év végén, államvizsga után beszéltük meg a dolgot. Egész végig kínoztam magam vele. Amiután beszéltünk, kb 1-2 hónapra szakított a barátnőjével, azóta már több mint egy éve nincs senkije. Elváltak útjaink, néha még találkozunk, beszélő viszonyban vagyunk. Pasiként meg kicsit ki is ábrándultam belőle, mert eléggé megváltozott az évek alatt. Azalatt a kb 2 év alatt, amíg szinte állandóan agyaltam rajta én sem tudtam semmit sem csinálni, csak joban idegeskedtem, mert minden viccét, iróniáját személyeskedésnek vettem velem szemben, és rosszul estek. Idővel enyhült, rájöttem közbe, hogy már nem is érte vagyok úgy oda, hanem egy ideálért, akit róla mintáztam. Kb egy éves volt már a kapcsolata mikor eldöntttem magamban, hogy lemondok róla, és azt akarom, boldog legyen a választottjával. Azután már érezhetően jobb volt nekem is a közérzetem.
2014. nov. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!