Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden megfogalmazni...

Egy suliba jártunk 3 évig, már az elejétől kezdve volt köztünk egy vibrálás, flörtölgetett velem, és másfél év után azon kaptam magam, hogy csak rá gondolok, és hogy megtetszett nekem. Sulin kívül találkoztunk párszor, csókolóztunk csak, és nagyon jó érzés volt vele lenni. Hol neki volt barátnője, hol nekem barátom, persze akkor hagytuk egymás de nagyon jó barátok voltunk, sok-mindent megbeszéltünk, és azt mondta h én vagyok a legjobb barátnője, de már nem tud rám úgy tekinteni, hogy legyen is köztünk valami, mert már csak haver vagyok neki. Persze ezek után ismét volt alkalom h csókolóztunk, és teljesen nem értettem miért van ez, hiába próbáltam megbeszélni ezt vele, csak barát voltam neki.

Nos azóta véget ért a suli. Előbb ő diplomált le, el is mentem a diplomálására, kicsit ciki volt mert a barátnője is ott volt (persze mióta ők együtt voltak nem volt köztünk semmi, de akkor is fura volt a helyzet). Majd elérkezett a diplomálásom, és mondta h ő sajnos nem tud eljönni, mert megy hozzá a barátnője... de majd jövöhéten összefutunk és megiszunk valamit. Mondtam neki h akkor majd jelentkezik és megbeszéljük, h mikor. Nagyon rosszul esett h nem jött el a diplomálásra, hol ott azt mondta én vagyok a legjobb barátnője, aztán csak facebookon gratulált és annyi. Azóta nem jelentkezik, nem ír, semmi. Én biztos nem fogom őt keresni... megértem én, hogy szerelmes lett meg minden, de akkor is fáj, hogy csak ennyi volt az egész, és azóta nem tudom megemészteni ezt... sokat gondolok rá, naponta nézem őt facebookon, h hátha ír...de már nem. Ennyi volt. És ki tudja, hogy látom-e még valaha.

Hogy tegyem túl magam ezen az egészen?


2014. nov. 18. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat igen, nem volt szep tole, de ettol fuggetlenul megertem h hianyzik. Szerintem ezen csak az ido segithet, menj tarsasagokba, foglald el magad. Nekem 2 ev parkapcsolat utan 3-4 honap volt mig ujra tudtam flortolgetni. Fel a fejjel! :)
2014. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. nov. 18. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!