Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el őt? Barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el őt? Barátom van!

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom, megvagyunk meg minden. Sosem hagynám el. Érzelmileg minden oké, csak szexuálisan néhány alap dolog tabu neki, és én ezt nehezen szokom.

Pár napja rám írt egy barátom, akivel még a mostani párom előtt kibeszéltük a témát, és neki is olyanok az igényei, mint nekem, de emberileg nem jönnénk ki egy párként.

A barátom kicsit elhanyagolt lelkileg a napokban, a srác kedves volt velem, és egy hete nem megy ki a fejemből. Sajnos pont akkor kedveskedett, amikor erre fogékony voltam.

A barátommal átbeszéltünk mindent, minden a régi, de nem tudtam teljesen elfelejteni a srácot. Mármint, néha napközben még eszembe jut, hogy milyen aranyos.


Hogy tudnám végleg megszüntetni azt, hogy kedvesnek és helyesnek lássam?

(Jah, és hogy ne jusson eszembe, amit tavaly mondott szexuális témában)


2014. nov. 18. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A híres vagy-vagy teória. vagy az akivel nappal jó de éjjel nem vagy akivel éjjel jó de nappal nem...


Választanod kell :(

2014. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátomat szeretném választani, iránta vannak érzelmeim, a másik srác csak barátilag jófej számomra, és olyan téren vonzó. De nem jönnénk ki egy párként.
2014. nov. 19. 00:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezért akarom megszüntetni, hogy néha eszembe jusson, de egy hete nem megy. Korábban nem is gondoltam rá, csak most, hogy beszéltünk.
2014. nov. 19. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:
mit mondott ő neked?
2014. nov. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!