Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai csajok jelentős része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajok jelentős része miért ilyen lusta?

Figyelt kérdés
Én azt veszem észre, hogy iszonyatosan sok csaj nem tud szinte egyáltalán főzni, a házimunka büdös, de még magukat is képesek elhagyni sokszor. Gyakorlatilag ha tenni kell valamiért, akkor ott megáll a tudomány. Ezt miért nem érzik gáznak? Valahogy a 40-es korosztályban kevésbé jellemző ez.
2014. nov. 19. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Miért? Öcsém, ez a jövő. Nekem se feltétlenül tetszik, de ez lesz. Olyan mint "otthon főzés" az el fog tűnni. Átveszi az uralmat a Meki, a Bürgerking, Kéejfszí, Szitiszusi, Wozsvározs, főzelékfaló ételbár...


Takarítani meg csak a gazdagok fognak - mármint takaríttatni a bejárnóbővel. Ez van. Majd csak eljut oda a technika hogy ez se kell

2014. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DanteSparda ***** válasza:
75%
én is azt vettem észre némelyik csaj csak akkor borotválja le a lábát ha sexelni akar
2014. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Amiért a férfiak jelentős része is lusta.

Mond csak, te megcsinálod ezeket?

Ez a "nő takarít, a nő főz" dolog addig állta meg a helyét, amíg a férfiak dolgoztak, a nők meg otthon voltak. Manapság mindkét fél dolgozik már, így szerintem logikus, hogy a házimunkát is illene megosztani.

2014. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

4: Képzeld, én megcsinálom és még jól is főzök. Ezzel szemben azt tapasztalom, hogy egy átlag huszonéves csaj egy rántottánál komolyabb dolgot képtelen elkészíteni. Ami önmagában még nem lenne tragédia, de nem is érzik szükségét, sőt, egyenesen büszkén jelentik ki.


Ha házimunkára kerül a sor, akkor azt valami sorscsapásként élik meg, és akkor ott megszűnik a világ, meg megy a nyavajgás. Szerintem ennek természetesnek kellene lenni, alapvető igényesség, hogy rendben legyen a környezetünk. És én egyáltalán nem vagyok egy kifejezetten rend- és tisztaságmániás, de már nekem is feltűnik, hogy egynémely csaj milyen környezetben él. Szanaszét dobált ruhák, kozmetikai szerek, táskák.


Amúgy a 3-as válaszoló is jót mond, ez nekem is feltűnt.

2014. nov. 19. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ipari forradalom óta rengeteg gép szorította ki a kézi munkaerőt, és ez a folyamat kezd kiterjedni a háztartásokra is. Lásd.: okostelefon. A nevében is benne van, hogy "okos", ami arra utal, hogy az ember eszét is géppel akarják helyettesíteni.
2014. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


Akkor logiádon továbbhaladva a "férfinak KELL fizetni minent ha megyünk valahová" "békebeli" rendszer is el kellett volna múljon. De nem múlt...

2014. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: ezt eddig nem vettem észre, de jó tudni. Szóval ha egy csaj sima lábbal randizik velem, akkor garantált az esti program?:D
2014. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki.. tudok főzni, takarítani nem hagyom el magam sportolok, és még pár férfi munkát is megtudok csinálni..pedig fiatal vagyok szóval vannak kivételek
2014. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!