Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas nocsabasz, csak en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas nocsabasz, csak en 15 csajrol tudok, akivel kavart, de tolem mintha felne, miert?

Figyelt kérdés

Evek ota ez van. Tetszik nekem, de nem ugy viselkedik velem, mint a tobbi csajjal. Mas csajok tarsasagaban felszabadult, nekem csak akkor koszon, ha ketten vagyunk, max 3an, ha a szuleimmel vagyok, mintha zavarban lenne, csendesen, alig hallhatoan koszon.

Felem kozeledne is, meg nem is. Jo, persze keretem magamat, de mig mas csajhoz batran, mosolyogva odamegy, velem neha kedves, neha bamul ram, ugy, hogy a vak is latja, neha meg ram se nez.

Ha osszeakad a tekintetunk, akkor elkapja a fejet, ha meg nem latom, akkor bamul.


2014. nov. 19. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy bejössz neki.
2014. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Affelol nincs ketsegem, hogy bejovok neki. Nem ez a kerdes.
2014. nov. 19. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy érzi melletted nem lehetne önmaga.

Másabb vagy, mint a többi lány, akikre általában hajt.

2014. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vaaaaagy bejössz neki és a többi lánnyal meg nem gondolja komolyan... de mer hozzád közeledni.
2014. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de nem mer*
2014. nov. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!