Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennél rosszabb egy nőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennél rosszabb egy nőnek?

Figyelt kérdés
A lányt dobták egy hónap után egy másik lány miatt. Lehet ennél valami is rosszabb?
2014. nov. 20. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amikor 3 gyerekkel otthagynak és nem voltatok házasok, így nem tudod lenyúlni egy kocsival meg lakással a faszit. Az sokkal rosszabb.
2014. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha egy fiú miatt dobnak...
2014. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

igen...ha meghal a másik fél...

egy szakítást könnyebb kiheverni...

2014. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Úristen, nem, elképzelni sem tudok ennél hatalmasabb tragédiát.
2014. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, sok rosszabb dolog van, ami te írtál, az gyakori, fáj, de tudomásul kell venni. Pl. ha a gyerekedet temeted, az biztos rosszabb (ismerek ilyen nőt, egy évig dolgozni se tudott utána, annyira kikészült).

Ha álláskeresésnél azért utasítanak el akár sorozatosan, mert nő vagy, az is rosszabb, a munkanélküliségnél, a kilátástalanságnál, a kiszolgáltatottságnál kevés rosszabb dolog van egy olyan világban, ahol a minimális megélhetéshez is pénz kell. A szakítást idővel feldolgozod, a munkanélküliséghez több erő kell, hogy ki tudj mászni, és ne kerülj bele egy lehúzó ördögi körbe.

2014. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

egy egész hónap után? hűha. komoly és biztos kapcsolat volt, a lány bőven reménykedhetett már az örökké tartó együttlétben.


van ennél rosszabb. ha az az egy hónap alatt folyamatosan megcsalnak, és rajtad kívül ezzel mindenki tisztában van. ha az illető meghal, ahogy írták korábban. ha gyerekkel a nyakadon hagy ott. ha ugyan nem hagy ott, de folyamatosan ver, megaláz, kihasznál. ésatöbbi.


fiatalok vagytok még, egy hónap az semmi. másik lány miatt meg... előfordul. őt is dobja majd egy hónap múlva más miatt.

2014. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Például egy nemi erőszak az elég rossz a nőnek...


Az összes valódi probléma nagyságrendekkel nagyobb a tiédnél, hidd el.

2014. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a legrosszabb akkot mit mondjanak azok a nők akiket:

-otthagytak gyerekekkel,munka nelkül

-összevertek

-megerőszakoltak

-evekig csaltak


Neked csak a tiniegod serult az is csak a kovetkező pasidig.

2014. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm fél éve temette el a 12 éves fiát.


Másfél évig reménykedtek és küzdöttek az életéért - önerőből és jószándékú emberek által összegyűjtött adományokból finanszírozott külföldi gyógykezelést is beleértve - miután több, mint fél évet veszítettek el azzal, hogy egy daganatos áttétet először zsírcsomónak diagnosztizáltak az orvosok, és azt mondták, nem kell vele foglalkozni, amíg nagyobb nem lesz.


Élete utolsó hónapjaiban olyan fájdalmai voltak, amit csak morfiummal lehetett csillapítani.


Egy hospice házban halt meg a szülei karjában.


Szerinted van annál rosszabb egy nőnek, hogy egy hónap után elhagyják valaki másért?

2014. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elég sok rosszabb dolog van ennél.

1 hónap? Jó, elhiszem, hogy $zar, de örülj, hogy most, és mondjuk nem 2 év múlva.

A munkanélküliség, pénztelenség, vagy ha gyerekeddel/hozzátartozóddal történik egy tragédia... Sokkal rosszabbak.


Ja, és még valami, hogy ne kanyarodjunk el a problémádtól.

Én tudom, hogy fájdalommal jár egy szakítás. De a helyzetet nézve, mégis mit vesztettél egy olyan pasival, aki 1 hónap után lefarcol egy másik csajjal? Én dobtam ki úgy pasit, hogy 3 hónap után meguntam, hogy nem foglalkozik velem, semmibe vesz. Neki is volt más, csak épp ő elfelejtett szólni róla. Rossz érzés volt. De csak nyertem azzal, hogy kiba$ztam....

2014. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!