Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn hogy utasitsak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn hogy utasitsak el lányt?

Figyelt kérdés

Ritka férfiprobléma, de egy lány irt rám, de sajnos nem annyira bejövős. Nem "kövér és ronda" kategória, csak szimplán nem, és nem akarok hülyiteni senkit. Igen, ez ritka, nekem is 100-ból 1 válaszol, olyan meg pláne nem volt, hogy engem keressen meg valaki... és csak sejteni tudom, hogyha a férfi lép - nő fogad felállás van (tehát nő sosem lép - pasi sosem fogad), akkor ez mennyire szar lehet neki :(


hogy csináljam? Pofám sincs csak úgy "felszivódni", hiába csinálták velem SZINTE MINDIG a lányok, akkor sem akarom szegénykét megszivatni


2014. nov. 20. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Nagyra értékelem, hogy rám írtál, mivel sok lány passzívan áll hozzá a társkereséshez, de sajnos azt kell mondanom, hogy a profilod alapján nem vagy az esetem. További jó keresést!"
2014. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetre nem lehet, hogy mégis bejövős?
2014. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm megtisztelő érdeklődésedet, de azt hiszem nem téged kereslek! További sok sikert!
2014. nov. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!