Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha az első szerelme...

Mit tegyek ha az első szerelmem tönkretettem a többit is?

Figyelt kérdés
Első szerelmem nagyon szépen indult, de egy rossz döntés miatt hamar vége lett (nem akarom leírni, hogy mi az, esetleg ha valaki rám ír, elmesélhetem neki privátban) és a lány félig-meddig jogosan megutált engem. Próbáltam elfelejteni, másokkal ismerkedni, hasonlóakkal, de egyik se adta vissza azt a rövid ideig tartó boldogságom, míg az elsővel voltam. Bár ő letiltott és soha nem fogom tudni vele tisztázni az egészet, mert csak a lakcíme maradt meg tőle meg a telefonszáma, amit elismerek, hogy egyszer magánszámként csak felhívtam, hogy halljam a hangját, de nem szóltam bele, hanem letettem. Így viszont egy lány se akar velem lenni, hogy érzi, hogy valami nincs rendbe velem, ezért csak futó kalandok jönnek össze.

2014. aug. 14. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Menny el a lakására és tegyél egy nagyon romantikus gesztust
2014. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kérheted hogy sz@rjon a küszöbükre.
2014. aug. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!