Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyakori hiszti, kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakori hiszti, kevésbé együttműködés mindenképp azt mutatja, hogy már nem fogad el a barátnőm eléggé?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk, és hát nagyon nagy macerával jár, szét van verve az egész lakás és sokmindent kell szerelni, építeni.

Ilyenkor szinte mindig összetűzés a vége. Én alapból ideges vagyok, ő meg gyakran nem teszi szó nélkül amit kérek, (fogja meg ezt, vigye ki a mosatlant, ilyenek), ennek pedig káosz a vége. Általában amúgy csak azokat a dolgokat bízom rá amit amúgy is ő szokott csinálni, pl mosás, de gyakran, nem tudom, hogy csak azért mert néha vannak ilyen ingadozásai, vagy azért, mert valami komoly baj van a kapcsolattal ilyeneket mond, hogy miért neki kell mindent csinálnia (ami nem igaz) meg hogy amikor szereltünk akkor is szinte mindent ő csinált, meg nélküle össze se tudtam volna rakni. Közben gyakorlatilag szinte csak hátráltatott. Kértem, hogy fogjon meg valamit és akkor alig volt képes megfogni pedig érthető volt mit akarok.

Meg mondtam, hogy kicsit pakoljon el az útból és láttam rajta, hogy nem akarja csinálni. És akkor azzal jön, hogy segítsek már abban is, persze ha segítek észre sem veszi.

Én sem szeretek feltétlenül mindig szerelni, barkácsolni mégis csinálom különben egy szétbombázott lakásban kellene élnem.

De ezek a hisztik, meg az, hogy nem veszi ki szerintem kellőképpen a részét a kényelmetlen melóban, sőt, még meg is sértődik, hisztizik, szerintem nem azt jelenti, hogy ellustult, vagy baja van, hanem az, hogy - velem - nekem - nem csinálja már szívesen.


Akkor meg mit keresek itt nála? Mit barkácsolok egy ilyen nőnek?


Vagy egyszerűen csak ingazodik a hangulata? Meg lehet azért csinálja mert én is ideges vagyok és ezzel tükrözi a hangulatomat vagy védekezni próbál?


2014. nov. 21. 11:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy a sok teendő miatt vagyunk ennyire idegesek?
2014. nov. 21. 11:31
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha te is idegeskedsz, főleg, ha káromkodsz is össze-vissza bár nem írtad, akkor ne várd el azt, hogy ő nagy nyugalomban csinálja a dolgát, mert egyszerűen rásugárzod, hogy itt mennyi probléma van mennyi mindent kell csinálni és ő is feszült lesz.

Ha magamból indulok ki tudod, aki egész nap szétfeszül és ideges ahhoz én hozzászólni se merek, nem hogy még majd csináljam meg azt, amit parancsol.

Ha magától sem dolgozik az már bibi.

Van egy kis szabadidőtök menjetek el sétálni, kérjetek bocsánatot egymástól, hogy ingerültek voltatok, megoldjátok a dolgokat, meg lesz minden.

2014. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Értelmes személynek tűnsz. Rá fogsz jönni magad. Mondjuk elég rossz jel, hogy már ezen vitáztok. Mi ilyenkor (is) ahol tudtunk segítettünk egymásnak és boldogok voltunk a nagy zűrzavarban is, mert láttuk, hogy ez a miénk lesz, amit Közösen csinálunk.
2014. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Most is kéne még fát vágni, rendet rakni, mosni, és csak alszik. ha meg felkelteném menne a hiszti.

Most megértem, hogy fáradt, de egyedül nem fogom megcsinálni helyette. Azt sem tudom miért alszik, amikor engem még beküldött volna a képzésre ahova járok. Hogy aludhasson délutánig, aztán amikor megjövök megfogjon egy rongyot és közölje majd, hogy egész nap takarított?


Ezek így elég béna dolgok egy kapcsolatban.

2014. nov. 21. 11:36
 5/13 A kérdező kommentje:

Na igen, a konfliktusforrás alapból az, hogy úgy néz ki neki jó a jelenlegi állapot, hogy sitthalmon kell átlépkedni meg mittudomén. Én meg szeretném már befejezni. De minél előbb.


Ő meg olyan ráérősen akarja gondolom, húzni még évekig, hónapokig amit pár nap alatt meg lehetne csinálni.


Én meg ezt nem nézem, nem tűröm el, mert már nem bírom elviselni, meg akarom csinálni. Ő meg pihenni akar mert fáradt, mert beteg mittudomén, én is szarul voltam, fáradt voltam mégis csináltam, nem nyavajogtam. Most hiába nő ne jöjjön nekem ezzel. Én is csinálhatnám ezt.

2014. nov. 21. 11:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Fogj egy vödör vizet aztán öntsd ki a p..ba az ágyból, aztán marha gyorsan tegye a dolgát. Kötél idegeid lehetnek neked ha ezt így képes vagy elviselni.
2014. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A legrosszabb, hogy az anyjának van egy ilyen betegsége, hogy rendetlen, meg a nagyapjának is, és attól félek ő is örökölte. És akkor most én tanítsam meg rendet tartani, vagy rakjak rendet helyette?


Kihasználni nem használ ki, mert nem költök többet a közös lakásra mint amibe egy albérlet kerülne. Hiába hiszi esetleg azt. Szóval nekem mmindegy, hogy itt vagy ott vagyok.


De ha már itt, miért nem lehet együttműködően szépen megcsinálni?

2014. nov. 21. 11:40
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha kiönteném az ágyból szerintem meg is tépne, vagy hisztizne egész nap. Arra meg nem vagyok kíváncsi.

Amúgy tényleg kötél idegeim vannak.

2014. nov. 21. 11:42
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak egyszer elpattannak azok a kötelek, aztán én is benne leszek a hiradóban.
2014. nov. 21. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Lehet, hogy nagyon felhúztad magad. Nyugodj le! Gondolom erre is jó ez a gyakori kérdés. Lehet, hogy lesz változás. Ha sokáig együtt lesztek csiszolódtok egymáshoz. Nem parancsra, hanem magától, szeretetből. Rengeteget változtam én is a kapcsolatomban minden téren. Eleinte minden fura volt, meg új, de belejöttünk. A párom is sokat változott. Csak nálunk nem volt ilyen jeges a hangulat sosem, mert, amikor látta az egyikünk, hogy a másiknál szakad a cérna, akkor szó nélkül megelőzte. Ez oda-vissza működött. Ritkán van vita, mert ismerjük a másikat és nem akarunk egymásnak fájdalmat sem okozni. Na és a saját képünket sem akarjuk rombolni a másik előtt. Szeretjük egymást!
2014. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!